info@sanasport.pl Odpowiemy w ciągu 24 godzin
Kurtki 4F Men's ski jacket KUMN155

4F Men's ski jacket KUMN155

Produkt nie jest w ofercie
popatrz na podobne towary
949,68 zł 1 582,81 zł zaoszczędzisz 633,00 zł -40 %

4F

X4Z18-KUMN155-62S

Parametry

Sport Narciarstwo zjazdowe
Sezon 2018 Q3
Pora roku Jesień / zima
Właściwość odzieży Ochrona przed zimnem
Kaptury Tak
Typ kurtki Kurtka
Technologia Dermizax® , 4 way stretch , YKK , Taped Seams , Toray

Dermizax®

Wysokiej jakości membranowy materiał z warsztatu japońskiej marki TORAY, która oferuje wysokie odpychanie wody dzięki wewnętrznej membranie oraz zewnętrznej warstwie nylonowej, jednocześnie nie blokuje oddychalności. Produkty z materiału Deluxe są lekkie, odporne, a dzięki cztero-kierunkowej elastyczności zagwarantują komfort ruchu. 

4 way stretch

Wysoce rozciągliwy rodzaj materiału z odporną warstwą wierzchnią. Dzięki swojej elstyczności i rozciągliwości w 4 kierunkach znacząco zwiększa komfort i nie krępuje ruchu użytkowanika.

YKK

Najwyższej jakości i funkcjonalne zamki znane z doskonałości i perfekcyjnego wykonania. Charakteryzują się niezawodnością, nawet po długotrwałym użytkowaniu.

Taped Seams

Produkty ze wszystkimi lepionymi szwami są z reguły wodoodporne. Lepione szwy są podstawą odzieży nieprzemakalnej i składają się z dodatkowej tkaniny, która zapobiega przenikaniu wilgoci przez szwy.  

Toray

Jedna z największych na świecie korporacji w branży tekstylnej i tworzyw sztucznych. Jakość tkaniny zawsze pozostaje na najwyższym poziomie dzięki unikalnej technologii produkcji i ścisłej kontroli jakości.

  • Visa
  • Master Card
  • Maestro
  • Gopay