info@sanasport.pl Odpowiemy w ciągu 24 godzin
Dziecięce całoroczne buty na bose stopy Affenzahn Trail Explore Adventure Vegan Frog

Affenzahn Trail Explore Adventure Vegan Frog

Dziecięce całoroczne buty na bose stopy

Produkt nie jest w ofercie
popatrz na podobne towary
468,96 zł 481,93 zł zaoszczędzisz 12,00 zł -3 %

Affenzahn

AFZ-STA-245

Buty dziecięce Trail Explorer mają ergonomiczny kształt i są przeznaczone do noszenia przez cały rok. Posiadają cienką, antypoślizgową podeszwę oraz wodoodporną i oddychającą membranę Affentex.

Dzięki cienkiej, elastycznej i antypoślizgowej podeszwie umożliwiają naturalną dynamikę chodu i stopniowe przetaczanie stopy. To, w połączeniu z ergonomicznym kształtem oraz wystarczającą szerokością i przestrzenią na palce, umożliwia naturalny i zdrowy rozwój stóp dzieci.
Wodoodporny materiał cholewki w połączeniu z membraną Affentex gwarantuje, że stopy pozostaną suche i ciepłe nawet w deszczowe jesienne dni. W celu uzyskania dodatkowej ochrony przed wodą producent zaleca natryskiwanie impregnacja.
Buty są łatwe do zakładania i zdejmowania dzięki specjalnemu obrotowemu zapięciu Affentwist firmy Freelock. Elementy odblaskowe umieszczone na pięcie zapewniają bezpieczeństwo dziecka.

Przegląd cech i korzyści:

  • Wodoodporne, oddychające i trwałe materiały: dzięki hydrofobowemu materiałowi cholewki i oddychającej membranie AffenTex stopy pozostają suche i ciepłe nawet w deszczowe jesienne dni.
  • łatwe zakładanie i zdejmowanie: super łatwe i super szybkie zakładanie i zdejmowanie dzięki zamkowi skręcanemu Affentwist firmy Freelock®.
  • Lekkość: buty są bardzo lekkie i wygodne - dzieci nawet nie wiedzą, że mają je na sobie
  • cienka, elastyczna podeszwa: podeszwa butów Affenzahn jest tylko tak gruba, jak to konieczne, dzięki czemu dzieci czują powierzchnię, po której chodzą, nawet gdy mają na sobie buty - stymuluje to ich stopy i wzmacnia mięśnie łuki
  • oznaczenia lewego i prawego buta: oznaczenia pomocnicze dla prawego i lewego buta ułatwiają dzieciom zakładanie butów
  • antypoślizgowe wykończenie: podeszwa o strukturze plastra miodu w połączeniu z wysokiej jakości materiałem zapewnia maksymalną przyczepność
  • dużo miejsca dla prawidłowego wzrostu stopy: naturalny kształt buta zapewnia dużo miejsca na palce, dzięki czemu stopy dzieci rozwijają się zdrowo i naturalnie

Parametry techniczne i materiał:

  • Materiał wierzchni: 100% mikrowłókna poliestrowe i nylon Econyl z przetworzonych odpadów morskich.
  • wodoodporna i oddychająca membrana Affentex
  • Materiał podszewki: 100% poliester pochodzący z recyklingu

Parametry

Sport Wolny czas
Sezon 2021 Q3
Modyfikacja obuwia Przewiewna , Refleksyjna , Ocieplana