info@sanasport.pl Odpowiemy w ciągu 24 godzin
Obuwie do biegania Asics Gel Nimbus 22

Asics Gel Nimbus 22

Produkt nie jest w ofercie
popatrz na podobne towary
464,09 zł 909,97 zł zaoszczędzisz 445,00 zł -49 %

Asics

1012A663 300

Wideo o produktach

Parametry

Sport Bieg
Sezon 2020 Q1
Typ nadepnięcia Neutralne
Rodzaj obuwia do biegania Treningowa
Typ nawierzchni – bieg Szosowa
Modyfikacja obuwia Przewiewna
Linia modelowa Asics Nimbus
Szerokość buta Standardowy
Tłumienie Wysoka amortyzacja
Spadek 13 mm
Technologia AHAR+ , Engineered MESH , Wyjmowana wkładka EVA , FlyteFoam , FlyteFoam Propel , GEL , Guidance Trusstic , Heel Clutch Counter , Impact Guidance System (I.G.S.) , Solyte/SpevaFoam Midsole , Guidance Line

AHAR+

Odporna na ścieranie podeszwa ASICS ma wyższą zawartość węgla, co sprawia, że podeszwa jest bardziej wytrzymała i elastyczna przy niższej masie całkowitej. Występuje również w wersji gąbczastej z dobrą amortyzacją.

Engineered MESH

Ten materiał cholewki zmienia otwarte i zamknięte obszary, aby poprawić wentylację, dopasowanie i wsparcie.

Wyjmowana wkładka EVA

Wyjmowana wkładka na bazie EVA gwarantuje wygodne łóżko dla stopy i zdrowsze środowisko buta.

FlyteFoam

Międzypodeszwa Flytefoam wykonana jest z mikrowłókien celulozowych dodanych do pianki. To najlżejsza podeszwa środkowa, jaką kiedykolwiek wyprodukowaliśmy. W zależności od doświadczenia i wyników, jakie chcemy zapewnić biegaczom, możemy dostosować gęstość i właściwości tego materiału. Jest o 55% lżejszy od zwykłej pianki EVA i o 33% lżejszy od Solyte, a dzięki zastosowaniu włókien organicznych ma bardzo dużą zdolność do utrzymania stabilnego kształtu nawet podczas długich biegów.

FlyteFoam Propel

Międzypodeszwa Flytefoam Propel jest wykonana z elastomeru o wysokiej energii zwrotnej dodanego do pianki. Ta opatentowana formuła jest niezwykle trwała, wygodna i lekka w porównaniu z innymi piankami na rynku. Zapewnia również lepsze odbicie i elastyczność.

GEL

Ikoniczna technologia amortyzacji stosowana przez ASICS od 1986 roku. Elementy amortyzujące w butach ASICS są wykonane z GEL, materiału na bazie silikonu, który bardzo skutecznie absorbuje wstrząsy.

Guidance Trusstic

Technologia ta wspiera stabilne ruchy poprzez zewnętrzne wzmocnienie międzypodeszwy i zapobieganie skręcaniu się buta. Zwiększa integralność materiału międzypodeszwy poprzez dodanie wzmocnienia, co zapobiega przedwczesnej deformacji tego obszaru. Dostępne w różnych wersjach do indywidualnych potrzeb.

Heel Clutch Counter

Przełom technologiczny, ta innowacja zastępuje wewnętrzny heel clutch counter. Zewnętrzna ochrona całej pięty zapewnia większe wsparcie i zapobiega otarciom skóry. Znacząco zmniejsza również wagę butów bez utraty stabilności.

Impact Guidance System (I.G.S.)

Innowacja techniczna, a także podstawa filozofii naszego obuwia. IGS to koncepcja projektowa, która jest podstawą wszystkich najlepszych butów ASICS. Jej celem jest zwiększenie wydajności, a jednocześnie doskonałe wsparcie anatomii każdej stopy.

Solyte/SpevaFoam Midsole

Ta dwuwarstwowa międzypodeszwa jest dostępna z twardszą warstwą wierzchnią Super-SpEVA dla mężczyzn i bardziej miękką dla kobiet, obie są przy tym podłożone warstwą Super-Solyte. Gwarantuje to najlepsze połączenie ochrony przed deformacją, stabilności i niskiej wagi.

Guidance Line

Skutecznie kontroluje ruch w miarę przesuwania się środka ciężkości, zapewniając pełne wsparcie i prowadzenie od pierwszego uderzenia do odbicia. Prowadzi stopę w optymalnym kierunku.