info@sanasport.pl Odpowiemy w ciągu 24 godzin
Obuwie do biegania Asics GT-2000 8

Asics GT-2000 8

Produkt nie jest w ofercie
popatrz na podobne towary
381,68 zł 693,97 zł zaoszczędzisz 312,00 zł -45 %

Asics

1011A777 800

Wideo o produktach

Parametry

Sport Bieg
Sezon 2020 Q1
Typ nadepnięcia Stabilne / pronacyjne
Rodzaj obuwia do biegania Treningowa
Typ nawierzchni – bieg Szosowa
Modyfikacja obuwia Przewiewna
Linia modelowa Asics GT
Szerokość buta Standardowy
Tłumienie Wysoka amortyzacja
Spadek 10 mm
Technologia Dynamic Duomax , FlyteFoam , GEL , Guidance Trusstic

Dynamic Duomax

Element wspierający o dwóch różnych gęstościach, dzięki czemu jest jeszcze wygodniejszy i bardziej elastyczny niż oryginalny DUOMAX. Stabilizuje pronatory w środkowej fazie kroku i zapewnia płynniejsze przejście od pięty do palców, co zwiększa stabilność w środkowej części buta. Dostępne w różnych wersjach według indywidualnych potrzeb.

FlyteFoam

Międzypodeszwa Flytefoam wykonana jest z mikrowłókien celulozowych dodanych do pianki. To najlżejsza podeszwa środkowa, jaką kiedykolwiek wyprodukowaliśmy. W zależności od doświadczenia i wyników, jakie chcemy zapewnić biegaczom, możemy dostosować gęstość i właściwości tego materiału. Jest o 55% lżejszy od zwykłej pianki EVA i o 33% lżejszy od Solyte, a dzięki zastosowaniu włókien organicznych ma bardzo dużą zdolność do utrzymania stabilnego kształtu nawet podczas długich biegów.

GEL

Ikoniczna technologia amortyzacji stosowana przez ASICS od 1986 roku. Elementy amortyzujące w butach ASICS są wykonane z GEL, materiału na bazie silikonu, który bardzo skutecznie absorbuje wstrząsy.

Guidance Trusstic

Technologia ta wspiera stabilne ruchy poprzez zewnętrzne wzmocnienie międzypodeszwy i zapobieganie skręcaniu się buta. Zwiększa integralność materiału międzypodeszwy poprzez dodanie wzmocnienia, co zapobiega przedwczesnej deformacji tego obszaru. Dostępne w różnych wersjach do indywidualnych potrzeb.