info@sanasport.pl Odpowiemy w ciągu 24 godzin
Śpiwór outdoorowy Ferrino Lightec Sm 850 2020

Ferrino Lightec Sm 850 2020

Śpiwór outdoorowy

Produkt nie jest w ofercie
popatrz na podobne towary
588,31 zł 710,22 zł zaoszczędzisz 121,00 zł -17 %

Ferrino

86651-IVV

Seria Lightec Shingle firmy Ferrino to ultralekkie śpiwory syntetyczne o doskonałych właściwościach termicznych. Wypełnienie składa się z cienkich pustych przestrzeni H. T. F. Compact®, który charakteryzuje się doskonałą pakowalnością i niską wagą. Konstrukcja "Shingle" skutecznie rozbija wypełnienie, zwiększając wydajność cieplną bez konieczności dodawania dodatkowego wypełnienia. Izolowane taśmy zachodzą na suwaki, zapobiegając utracie ciepła, a dodatkowo suwaki są wyłożone solidna wyściółka zapobiegająca ocieraniu się ślizgu o otaczający materiał. Kaptur można ściągnąć za pomocą sznurka i systemu One Touch, który upraszcza obsługę. Jeśli szukasz lekkiego, łatwego do spakowania śpiwór z wyściółką, która utrzymuje ciepło nawet wtedy, gdy jest mokry, to dobrze trafiłeś.

Konstrukcja gontowa:

Specjalna konstrukcja gontowa skutecznie rozprowadza wypełnienie wewnątrz śpiwora, umożliwiając uzyskanie większej mocy cieplnej przy tej samej masie wypełnienia. Poszczególne warstwy wypełnienia zachodzą na siebie, co pozwala uzyskać większą masę wypełnienia na gont. aby pokryć poszczególne przejścia między nimi, zmniejszając w ten sposób straty cieplne.

Właściwości:

  • Wiosenno-letni śpiwór typu mumia.
  • Syntetyczne wypełnienie H.T.F. Compact®.
  • Waga wypełnienia: 340 g
  • Niewielki ciężar i doskonała składalność
  • Konstrukcja gontowa zapewniająca skuteczne rozprowadzenie wypełnienia
  • Długi, podłużny zamek błyskawiczny dla większego komfortu
  • Izolowane obszycie zapobiega ucieczce ciepła
  • Kaptur ściągany sznurkiem
  • W zestawie z kompresyjną walizką transportową

Testy temperaturowe zgodnie z normą EN ISO 23537-1:2016

Wszystkie śpiwory Ferrino są poddawane testom temperaturowym przeprowadzanym zgodnie z normami przez niezależne centrum. Testy przeprowadza się na manekinie z czujnikami, który umieszcza się w śpiworze i stopniowo poprzez stopniowe obniżanie temperatury otoczenia, temperatura komfortu dla mężczyzn i kobiet jest oceniana oddzielnie.

Parametry

Sport Outdoor / Turystyka
Sezon 2020 Q1
Wypełnienie śpiwora Syntetyczna
Typ śpiwora Letni , Na trzy sezony
Wzrost 171-180 cm , 181-190 cm