info@sanasport.pl Odpowiemy w ciągu 24 godzin
Spódnice i sukienki Hannah Ally

Hannah Ally

Produkt nie jest w ofercie
popatrz na podobne towary
205,10 zł 312,81 zł zaoszczędzisz 107,00 zł -34 %

Hannah

10005169HHX.01

Parametry

Sport Outdoor / Turystyka , Skialpinizm
Sezon 2021 Q3
Technologia AFT Double Weave , Airlite AC , Dupont Sorona See

AFT Double Weave

AFT Double Weave to jednowarstwowy materiał funkcjonalny z technologią podwójnego splotu. Zewnętrzna strona jest odporna na ścieranie, trwale wodoodporna i wystarczająco odporna na wiatr. Wewnętrzna strona szybko odprowadza pot na powierzchnię, zapewniając doskonałą oddychalność.

Airlite AC

Ultralekki i mocny materiał, który dzięki budowie tkaniny jest oddychający i umożliwia odprowadzanie wilgoci z ciała. Wyposażony jest w warstwę przezroczystego micro podkładu, który zwiększa ochronę przeciwwiatrową i przeciwdeszczową. Odzież z tego materiału nadaje się idealnie do aktywnych sportów. 

Dupont Sorona See

Dzięki swoim właściwościom najlepiej nadaje się na odzież izolacyjną przeznaczoną do aktywnego ruchu. Co najmniej 30% włókien pochodzi ze źródeł odnawialnych (materiały naturalne). Włókno jest miękkie, lekkie, łatwo się kształtuje, co sprzyja pakowalności i prostemu przechowywaniu. Wypełnienie jest wysoce oddychające, co wspiera zarówno doskonałe właściwości termiczne, jak i odprowadzanie wilgoci i utrzymywanie komfortowej temperatury ciała.