info@sanasport.pl Odpowiemy w ciągu 24 godzin

Hannah Berkant

Spodnie męskie

Wybierz swój rozmiar Jak wybrać?

Dostępność towaru
najpierw wybierz rozmiar
339,00 zł 429,92 zł zaoszczędzisz 90,00 zł -21 %
  • icon-Created with Sketch. Możesz zwrócić i wymienić produkt do 30 dni

Hannah

10007223HHX.01

Spodnie Berkant są przeznaczone dla rekreacyjnych narciarzy biegowych, którzy potrzebują 100% ochrony przed wiatrem. Przód spodni wykonany jest z wiatroszczelnego materiału AFT Tec Shield, natomiast tył plecy są wykonane z lżejszego, oddychającego materiału AFT Double Weave. Gęstość splotu zapewnia doskonałe odprowadzanie wilgoci, chroniąc jednocześnie przed wiatrem. Spodnie mają odpinane szelki, podwyższone siedzisko i anatomicznie ukształtowany krój. kolana ułatwiające poruszanie się. W dolnej części nogawki znajduje się krótki zamek błyskawiczny, który umożliwia zamocowanie spodni na bucie do biegania. Myśleliśmy też o powrocie późnym, o zmierzchu, a spodnie są elementy odblaskowe.

Parametry

Sport Outdoor / Turystyka , Narciarstwo biegowe
Sezon 2021 Q3
Pora roku Jesień / zima
Właściwość odzieży Ochrona przed zimnem , Odprowadzanie potu , Ochrona przed wiatrem , Refleksyjny
Długość nogawek Długie
Szelki Nie
Technologia AFT Double Weave , AFT Tec Shield

AFT Double Weave

AFT Double Weave to jednowarstwowy materiał funkcjonalny z technologią podwójnego splotu. Zewnętrzna strona jest odporna na ścieranie, trwale wodoodporna i wystarczająco odporna na wiatr. Wewnętrzna strona szybko odprowadza pot na powierzchnię, zapewniając doskonałą oddychalność.

AFT Tec Shield

Jest to funkcjonalny materiał z wiatroszczelną membraną, która zapobiega przewianiu i późniejszemu wychłodzeniu. Zwiększa przez to komfort termiczny podczas aktywności sportowych. Materiał jest lekki, wodoodporny, a jednocześnie wystarczająco oddychający.