info@sanasport.pl Odpowiemy w ciągu 24 godzin
Kurtki Hannah Canna

Hannah Canna

Produkt nie jest w ofercie
popatrz na podobne towary
1 092,40 zł 1 365,50 zł zaoszczędzisz 273,00 zł -20 %

Hannah

10014695HHX.01

Parametry

Sport Narciarstwo zjazdowe
Sezon 2021 Q3
Pora roku Jesień / zima
Właściwość odzieży Ochrona przed zimnem , Odprowadzanie potu , Ochrona przed wiatrem , Ochrona przez deszczem
Kaptury Tak
Typ kurtki Kurtka
Technologia DWR , Climatic Active Stretch , Dupont Sorona Sustans

DWR

Skrót pochodzi od Durable Water Repellency (trwale odpychający wodę). To trwała impregnacja zapewniająca wodoodporność. Dzięki niej materiały zewnętrzne nie absorbują wilgoci. Jest stosowana zarówno w odzieży polarowej, jak i nieprzemakającej oraz w produkcji namiotów. Jej efektywność jednak stopniowo zmniejsza się na skutek wielokrotnego prania.

Climatic Active Stretch

To rozciągliwy materiał laminowany wysoce funkcjonalną nieporowatą membraną, która posiada doskonałe parametry nieprzemakalności 15 000 mm H2O i oddychalności 15 000 g/m2/24h. Gwarantuje optymalną ochronę nawet w niesprzyjających warunkach klimatycznych. Odpowiedni do bardziej wymagających sportowych i outdoorowych aktywności. Membrana stosowana jest w technologii materiałów 2L, 2,5L a 3L.

Dupont Sorona Sustans

Najnowszym osiągnięciem badań z laboratorium Dupont™ jest włókno oznaczane jako Sustans®, które oferuje doskonałe właściwości w zakresie odzieży termicznej: miękkość, puszystość, wysoką zdolność zatrzymywania ciepła, stabilność kształtów i wymiarów. Włókna przeznaczone do produkcji wypełniania wytwarzane są ze źródeł odnawialnych i przyczyniają się do zrównoważonej produkcji wyrobów tekstylnych zarówno dzięki zastosowanemu materiałowi, jak i procesowi produkcji.