info@sanasport.pl Odpowiemy w ciągu 24 godzin

Hannah Canna

Kurtka damska

Wybierz swój rozmiar Jak wybrać?

W magazynie u dostawcy
Dostawa 4-6 dni roboczych
1 169,00 zł 1 380,60 zł zaoszczędzisz 211,00 zł -15 %
  • Ten produkt ma darmowy transport
  • icon-Created with Sketch. Możesz zwrócić i wymienić produkt do 30 dni

Hannah

10014696HHX.01

Damska kurtka narciarska z kategorii Ski Expert jest idealna dla bardziej wymagających narciarek. Izolacja wykonana jest z materiału Dupont Sorona Sustans pochodzącego z recyklingu. Membrana Climatic chroni przed żywiołami. Aktywne rozciąganie. Climatic Active Stretch to elastyczny materiał, który sprawia, że kurtka jest bardzo wygodna i zapewnia maksymalny zakres ruchu. Zastosowanie tego materiału dało nam możliwość zwężenia dopasowania bez wpływu na na komfort użytkownika. Membrana jest nieporowata, jej słup wody wynosi 15 000 mm, a oddychalność 15 000 g/m2/24 godziny. Gwarantuje on optymalną ochronę nawet w niekorzystnych warunkach pogodowych. Odpowiednia strona dla wymagających i sportowych aktywności, w tym jazdy na nartach. Dupont Sorona Sustans. dla odzieży izolacyjnej: miękkość, puszystość, wysoka retencja ciepła, stabilność wymiarów i kształtu. Włókna użyte do wypełnienia są produkowane z zasobów odnawialnych, a ponieważ materiał i proces produkcyjny przyczyniają się do zrównoważonej produkcji wyrobów włókienniczych. Kurtka Canna ma krój regular fit.

Parametry

Sport Narciarstwo zjazdowe
Sezon 2021 Q3
Pora roku Jesień / zima
Właściwość odzieży Ochrona przed zimnem , Odprowadzanie potu , Ochrona przed wiatrem , Ochrona przez deszczem
Kaptury Tak
Typ kurtki Kurtka
Technologia DWR , Climatic Active Stretch , Dupont Sorona Sustans

DWR

Skrót pochodzi od Durable Water Repellency (trwale odpychający wodę). To trwała impregnacja zapewniająca wodoodporność. Dzięki niej materiały zewnętrzne nie absorbują wilgoci. Jest stosowana zarówno w odzieży polarowej, jak i nieprzemakającej oraz w produkcji namiotów. Jej efektywność jednak stopniowo zmniejsza się na skutek wielokrotnego prania.

Climatic Active Stretch

To rozciągliwy materiał laminowany wysoce funkcjonalną nieporowatą membraną, która posiada doskonałe parametry nieprzemakalności 15 000 mm H2O i oddychalności 15 000 g/m2/24h. Gwarantuje optymalną ochronę nawet w niesprzyjających warunkach klimatycznych. Odpowiedni do bardziej wymagających sportowych i outdoorowych aktywności. Membrana stosowana jest w technologii materiałów 2L, 2,5L a 3L.

Dupont Sorona Sustans

Najnowszym osiągnięciem badań z laboratorium Dupont™ jest włókno oznaczane jako Sustans®, które oferuje doskonałe właściwości w zakresie odzieży termicznej: miękkość, puszystość, wysoką zdolność zatrzymywania ciepła, stabilność kształtów i wymiarów. Włókna przeznaczone do produkcji wypełniania wytwarzane są ze źródeł odnawialnych i przyczyniają się do zrównoważonej produkcji wyrobów tekstylnych zarówno dzięki zastosowanemu materiałowi, jak i procesowi produkcji.