info@sanasport.pl Odpowiemy w ciągu 24 godzin

Hannah Edison

Kurtka męska

Warianty kolorystyczne

Wybierz swój rozmiar Jak wybrać?

Dostępność towaru
najpierw wybierz rozmiar
499,00 zł 590,56 zł zaoszczędzisz 91,00 zł -16 %
  • Ten produkt ma darmowy transport
  • icon-Created with Sketch. Możesz zwrócić i wymienić produkt do 30 dni

Hannah

10005239HHX.01

Bardzo wygodna, uniwersalna kurtka, która świetnie nadaje się do poruszania się po mieście i na spacery w zimowej scenerii. Kurtka Edison jest wypełniona markowym wypełnieniem. Primaloft, który zapewni Ci ciepło nawet w warunki wilgotne. Oferujemy kurtkę w kilku kolorach, więc każdy znajdzie coś dla siebie. Kurtka ma 2 kieszenie zapinane na zamek błyskawiczny. Kaptur, rękawy i dół wykończone są lamówką.

Parametry

Sport Wolny czas
Sezon 2021 Q3
Pora roku Jesień / zima
Właściwość odzieży Ochrona przed zimnem , Odprowadzanie potu , Ochrona przed wiatrem , Ochrona przez deszczem
Kaptury Tak
Typ kurtki Kurtka
Technologia PrimaLoft® Black , Drypeak 1500

PrimaLoft® Black

Włókno izolacyjne o znakomitej sprężystości i powracaniu odzieży do pierwotnego kształtu. Zapewnia doskonałe właściwości termiczne i utrzymuje ciepło nawet wtedy, kiedy materiał jest wilgotny. Dzięki gęstszemu wypełnieniu ograniczony jest ubytek ciepła poprzez przeszywanie. Materiał jest niezwykle miękki i oddychający, zapewnia znakomite właściwości termiczne także w niesprzyjających warunkach klimatycznych.  

Drypeak 1500

Drypeak 1500 to mikroporowata powłoka poliuretanowa. Odzież pokryta tą powłoką jest odpowiednia do spędzania wolnego czasu w łagodnych warunkach klimatycznych oraz w mieście. Obróbka ta zwiększa wytrzymałość i trwałość tkaniny.