info@sanasport.pl Odpowiemy w ciągu 24 godzin

Hannah Gabin

Kurtka męska

Wybierz swój rozmiar Jak wybrać?

Dostępność towaru
najpierw wybierz rozmiar
469,00 zł 590,56 zł zaoszczędzisz 121,00 zł -21 %
  • Ten produkt ma darmowy transport
  • icon-Created with Sketch. Możesz zwrócić i wymienić produkt do 30 dni

Hannah

10005263HHX.01

Kurtka Gabin doskonale sprawdza się jako ocieplacz podczas zimowych aktywności. Gabin jest gotowy do pomocy, jeśli chcesz wejść na szczyt na nartach lub w rakietach śnieżnych na wietrznej grani. jako niezawodna warstwa zewnętrzna. Kurtka ma również ocieplany kaptur ze sznurkiem ściągającym z tyłu. Kurtkę można ściągnąć u dołu. Gdy po zejściu do doliny znów zaczynasz się wspinać i robi Ci się gorąco, możesz Kurtkę można łatwo spakować do dołączonego pokrowca i schować do plecaka. W przypadku chłodnej pogody i mniej intensywnych ćwiczeń kurtka może być używana jako warstwa zewnętrzna. Materiał zewnętrzny AC Airlite jest jest wiatroszczelna i posiada wodoodporne wykończenie. Wypełnienie SEE Insulation częściowo zawiera włókno Sorona, którego 37% jest pochodzenia biologicznego. Centralny zamek błyskawiczny jest dwukierunkowy, co umożliwia łatwy dostęp do kieszeni w warstwie środkowej. Oprócz 3 zewnętrznych kieszeni na zamek błyskawiczny, można również korzystać z 2 przestronnych kieszeni wewnętrznych.

Parametry

Sport Skialpinizm
Sezon 2021 Q3
Pora roku Jesień / zima
Właściwość odzieży Ochrona przed zimnem , Odprowadzanie potu , Ochrona przed wiatrem , Ochrona przez deszczem
Kaptury Tak
Typ kurtki Kurtka
Technologia DWR , YKK , See Insulation , Airlite AC , Dupont Sorona See

DWR

Skrót pochodzi od Durable Water Repellency (trwale odpychający wodę). To trwała impregnacja zapewniająca wodoodporność. Dzięki niej materiały zewnętrzne nie absorbują wilgoci. Jest stosowana zarówno w odzieży polarowej, jak i nieprzemakającej oraz w produkcji namiotów. Jej efektywność jednak stopniowo zmniejsza się na skutek wielokrotnego prania.

YKK

Najwyższej jakości i funkcjonalne zamki znane z doskonałości i perfekcyjnego wykonania. Charakteryzują się niezawodnością, nawet po długotrwałym użytkowaniu.

See Insulation

Wypełnienie termoizolacyjne z co najmniej 30% udziałem włókna marki Du Pont Sorona wyprodukowanego ze źródeł odnawialnych. Dzięki doskonałej oddychalności zapobiega przedostawaniu się zimnego powietrza, dzięki czemu utrzymuje uczucie ciepła i suchości. Włókno jest miękkie, lekkie i łatwe w kształtowaniu, co wpływa na łatwe pakowanie i przechowywanie.

Airlite AC

Ultralekki i mocny materiał, który dzięki budowie tkaniny jest oddychający i umożliwia odprowadzanie wilgoci z ciała. Wyposażony jest w warstwę przezroczystego micro podkładu, który zwiększa ochronę przeciwwiatrową i przeciwdeszczową. Odzież z tego materiału nadaje się idealnie do aktywnych sportów. 

Dupont Sorona See

Dzięki swoim właściwościom najlepiej nadaje się na odzież izolacyjną przeznaczoną do aktywnego ruchu. Co najmniej 30% włókien pochodzi ze źródeł odnawialnych (materiały naturalne). Włókno jest miękkie, lekkie, łatwo się kształtuje, co sprzyja pakowalności i prostemu przechowywaniu. Wypełnienie jest wysoce oddychające, co wspiera zarówno doskonałe właściwości termiczne, jak i odprowadzanie wilgoci i utrzymywanie komfortowej temperatury ciała.