info@sanasport.pl Odpowiemy w ciągu 24 godzin
Kurtka męska Hannah Medwine

Hannah Medwine

Kurtka męska

Warianty kolorystyczne

Produkt nie jest w ofercie
popatrz na podobne towary
679,00 zł 827,57 zł zaoszczędzisz 148,00 zł -18 %

Hannah

10014773HHX.01

Kurtka Medwine jest przeznaczona dla narciarzy rekreacyjnych, którzy docenią jej stylowy, nowoczesny wygląd i będą mogli z niej korzystać także poza stokami. Dzięki materiałowi membranowemu Resstex 5000 nie zaskoczą Cię kaprysy mroźnej czeskiej zimy. Wypełnienie Duratherm High Loft jest wystarczająco ciepłe, aby zapewnić Ci ciepło na wyciągu lub w kolejce do karnetu narciarskiego. Kurtka ma wystarczająco dużo kieszeni na wszystkie rzeczy, które trzeba mieć przy sobie. 2 kieszenie boczne, 1 kieszeń na piersi, 1 wewnętrzna kieszeń na gogle, 1 wewnętrzna kieszeń zapinana na zamek i oczywiście kieszeń na rękawie na karnet narciarski. Kaptur jest odpinany, a przy cieplejszej pogodzie można używać wentylacja pod pachami.

Parametry

Sport Narciarstwo zjazdowe
Sezon 2021 Q3
Pora roku Jesień / zima
Właściwość odzieży Ochrona przed zimnem , Ochrona przed wiatrem , Ochrona przez deszczem
Kaptury Tak
Typ kurtki Kurtka
Technologia Duratherm High Loft , Resstex 5 000

Duratherm High Loft

Jest to wysokiej jakości runo poliestrowe ze specjalną obróbką zwiększającą objętość. Głównym atutem jest zachowanie lekkości i miękkości wypełnienia przy optymalnych właściwościach termoizolacyjnych. Szczególnie odpowiednie do odzieży rekreacyjnej. Produkty z tym wypełnieniem czyści się i konserwuje w zwykłym cyklu prania w niższej temperaturze.

Resstex 5 000

Mikroporowata membrana poliuretanowa o wyważonym stosunku wodoodporności i oddychalności. Produkty z tą membraną są dzięki temu odporne na deszcz czy mokry śnieg przy jednoczesnym zachowaniu parametrów oddychalności, które docenisz podczas różnego rodzaju aktywności outdoorowych.