info@sanasport.pl Odpowiemy w ciągu 24 godzin
Płaszcz damski Hannah Ree

Hannah Ree

Płaszcz damski

Warianty kolorystyczne

Produkt nie jest w ofercie
popatrz na podobne towary
452,47 zł 627,58 zł zaoszczędzisz 175,00 zł -28 %

Hannah

10014804HHX.01

Do wykonania płaszcza miejskiego Ree wybraliśmy bardziej miękki materiał zewnętrzny, który uzupełnia miękka ocieplina Duratherm High Loft. Płaszcz posiada kaptur z odpinanym futrzanym wykończeniem, dwukierunkowy zamek błyskawiczny i dwie kieszenie zapinane na zamek błyskawiczny. Wszystkie zamki błyskawiczne mają metaliczny efekt, który nadaje temu produktowi elegancki wygląd.

Parametry

Sport Wolny czas
Sezon 2021 Q3
Pora roku Jesień / zima
Właściwość odzieży Ochrona przed zimnem
Kaptury Tak
Typ kurtki Płaszcz
Technologia DWR , Duratherm High Loft

DWR

Skrót pochodzi od Durable Water Repellency (trwale odpychający wodę). To trwała impregnacja zapewniająca wodoodporność. Dzięki niej materiały zewnętrzne nie absorbują wilgoci. Jest stosowana zarówno w odzieży polarowej, jak i nieprzemakającej oraz w produkcji namiotów. Jej efektywność jednak stopniowo zmniejsza się na skutek wielokrotnego prania.

Duratherm High Loft

Jest to wysokiej jakości runo poliestrowe ze specjalną obróbką zwiększającą objętość. Głównym atutem jest zachowanie lekkości i miękkości wypełnienia przy optymalnych właściwościach termoizolacyjnych. Szczególnie odpowiednie do odzieży rekreacyjnej. Produkty z tym wypełnieniem czyści się i konserwuje w zwykłym cyklu prania w niższej temperaturze.