info@sanasport.pl Odpowiemy w ciągu 24 godzin
Damska kurtka puchowa Husky Dámská péřová bunda Dreeser L

Husky Dámská péřová bunda Dreeser L

Damska kurtka puchowa

Produkt nie jest w ofercie
popatrz na podobne towary
636,38 zł 647,63 zł zaoszczędzisz 11,00 zł -2 %

Husky

AHD-0075

Lekka kurtka puchowa Dreeser L dla kobiet nie zawiedzie Cię w chłodne dni. Wypełnienie z wyselekcjonowanych piór kaczych ma doskonałą izolację termiczną i zapewnia doskonałe ciepło. Wygodny, komfortowy krój zapewni Ci świetne samopoczucie. dopasowanie. Świetnie nadaje się do noszenia na co dzień w mieście, ale także na wsi. Lekka kurtka puchowa Dreeser L dla kobiet nie zawiedzie Cię w chłodne dni. Wypełnienie z pierza kaczego ma doskonałe właściwości termiczne. Izolacja cieplna i doskonałe utrzymanie ciepła. Wygodny, wąski krój doskonale dopasowuje się do sylwetki. Świetnie nadaje się nie tylko do noszenia na co dzień w mieście, ale także na wsi.

Parametry

Sport Outdoor / Turystyka , Wolny czas
Sezon 2021 Q3
Pora roku Jesień / zima
Właściwość odzieży Ochrona przed zimnem
Kaptury Tak
Typ kurtki Kurtka
Technologia AirLite , Gęsie pierze 700 cuin

AirLite

Ultralekki i mocny materiał, który dzięki swojej budowie przepuszcza powietrze i umożliwia odprowadzanie wilgoci z ciała. Odzież AirLite docenią aktywni sportowcy podczas biegów wytrzymałościowych, jazdy na rowerze czy łyżworolkach.

Gęsie pierze 700 cuin

Gęsie pierze to wysokiej jakości naturalne wypełnienie śpiworów, które zapewnia niebywały komfort termiczny. Specyfikacja 90/10 to stosunek puchu do małych piór, który zapewnia długotrwałą oddychalność czy też loft. Liczba 700 cuin wyraża tzw. sprężystość puchu, która wyraża elastyczność i rozpiętość piór, zdolność do zajmowania maksymalnej objętości.