info@sanasport.pl Odpowiemy w ciągu 24 godzin
Męska kurtka puchowa Husky Pánská péřová bunda Dreeser M

Husky Pánská péřová bunda Dreeser M

Męska kurtka puchowa

Produkt nie jest w ofercie
popatrz na podobne towary
553,82 zł 651,59 zł zaoszczędzisz 97,00 zł -15 %

Husky

AHP-0064

Lekka kurtka puchowa Dreeser M dla mężczyzn nie zawiedzie Cię w chłodne dni. Wypełnienie z wyselekcjonowanych piór kaczych ma doskonałą izolację termiczną i zapewnia doskonałe ciepło. Wygodny, dopasowany krój zapewnia doskonałe samopoczucie. dopasowanie. Świetnie nadaje się nie tylko do noszenia na co dzień w mieście, ale także na wsi. Lekka kurtka puchowa Dreeser M dla mężczyzn nie zawiedzie Cię w chłodne dni. Wypełnienie z kaczego pierza jest wspaniałe izolacja termiczna i doskonałe utrzymanie ciepła. Wygodny, dopasowany krój doskonale pasuje do sylwetki. Świetnie nadaje się nie tylko do noszenia na co dzień w mieście, ale także na wsi.

Parametry

Sport Outdoor / Turystyka , Wolny czas
Sezon 2021 Q3
Pora roku Jesień / zima
Właściwość odzieży Ochrona przed zimnem
Kaptury Tak
Typ kurtki Kurtka
Technologia AirLite , Gęsie pierze 700 cuin

AirLite

Ultralekki i mocny materiał, który dzięki swojej budowie przepuszcza powietrze i umożliwia odprowadzanie wilgoci z ciała. Odzież AirLite docenią aktywni sportowcy podczas biegów wytrzymałościowych, jazdy na rowerze czy łyżworolkach.

Gęsie pierze 700 cuin

Gęsie pierze to wysokiej jakości naturalne wypełnienie śpiworów, które zapewnia niebywały komfort termiczny. Specyfikacja 90/10 to stosunek puchu do małych piór, który zapewnia długotrwałą oddychalność czy też loft. Liczba 700 cuin wyraża tzw. sprężystość puchu, która wyraża elastyczność i rozpiętość piór, zdolność do zajmowania maksymalnej objętości.