info@sanasport.pl Odpowiemy w ciągu 24 godzin

Inov-8 ROCLITE RECYCLED 310 M (M) navy/grey tmavě modrá

Męskie buty do biegania

Wybierz swój rozmiar Jak wybrać?

W magazynie
Dostawa 3-5 dni roboczych

W tym rozmiarze mamy już tylko 1 sztukę. Teraz albo nigdy.

531,75 zł 763,64 zł zaoszczędzisz 231,00 zł -30 %
  • Ten produkt ma darmowy transport
  • icon-Created with Sketch. Możesz zwrócić i wymienić produkt do 30 dni

Inov-8

000981-NYGY-M 01

ROCLITE to diament wśród butów biegowych. Duża w tym zasługa znakomicie zaprojektowanej podeszwy zewnętrznej, która zapewnia doskonałą przyczepność i bardzo dobrą trwałość. Nowa wersja ROCLITE RECYCLED 310, oprócz swoich doskonałych właściwości funkcjonalnych, posiada również przyjazną dla środowiska i zrównoważoną linię. Cholewka wykonana jest w całości z materiałów pochodzących z recyklingu, a podszewka z syntetycznej skóry. Podeszwa środkowa jest wykonana z najwyższej jakości pianki BLOOM, która pomaga chronić środowisko. Podstawowym materiałem do produkcji pianki BLOOM są algi, które zanieczyszczają środowisko i ulegają degradacji. źródła wody pitnej na całym świecie. Zbierając algi, nie tylko przyczyniamy się do oczyszczania środowiska, ale także uzyskujemy materiał o doskonałych właściwościach buforowych. ROCLITE 310 nie jest produktem stworzonym przez człowieka buty na "kampanię ekologiczną". Masz do czynienia z butem, który spełnia nasze najbardziej rygorystyczne wymagania dotyczące funkcjonalności w najtrudniejszym terenie. Minimalizujemy negatywny wpływ na środowisko naturalne. dla środowiska jest miłym dodatkowym atutem.

W domu buty ROCLITE sprawdzą się szczególnie na miękkim podłożu, gdzie w pełni wykorzystasz 6-milimetrowe knagi. Jednak dzięki dużej gęstości wzoru i dużej powierzchni styku, ROCLITE nie traci przyczepności nawet na twardych nawierzchniach. lub w drodze, dzięki czemu jest to doskonale wszechstronny towarzysz na każde warunki.

Spadek wynosi 8 milimetrów, a warstwa amortyzująca w przedniej części stopy ma taką samą wysokość. Oznacza to, że w butach ROCLITE 310 RECYCLED będziesz w stanie doskonale odczytywać teren, a buty niezawodnie poprowadzą Cię przez i przez przejścia techniczne. Podeszwa środkowa jest uzupełniona wzmocnieniem META-PLATE. Nie musisz się martwić o ostre kamienie lub utratę elastyczności, ponieważ wzmocnienie może skutecznie bez negatywnego wpływu na elastyczność całego buta.

Cholewka buta ROCLITE 310 ma średnią szerokość i jest wyposażona w solidny ochraniacz palców oraz trwałe wzmocnienia na całej długości kostki. Dzięki temu but jest wystarczająco obszerny w obszarze palców i łuku poprzecznego oraz a jednocześnie pewnie trzymają piętę i śródstopie nawet w trudnych technicznie przejściach.

Parametry

Sport Bieg , Wolny czas
Sezon 2021 Q3
Typ nadepnięcia Neutralne
Rodzaj obuwia do biegania Treningowa
Typ nawierzchni – bieg Teren - trail
Modyfikacja obuwia Przewiewna
Linia modelowa Inov-8 Roclite
Wysokość obuwia Niska
Szerokość buta Standardowy
Tłumienie Średnia amortyzacja
Spadek 8 mm
Wykorzystanie obuwia outdoorowego Wolny czas
Rodzaj obuwia outdoorowego A
Technologia Meta-Plate

Meta-Plate

W międzypodeszwie wstawione wzmocnienie polimerowe, które naśladuje kształt powięzi podeszwowej i tym samym w zasadniczy sposób wpływa na stabilność skrętną oraz znacząco chroni stopy przed przebiciem międzypodeszwy ostrymi kamieniami. Zwiększa komfort i bezpieczeństwo w nierównym skalistym terenie. Wzmocnienie jest znacznie większe niż DFB.