info@sanasport.pl Odpowiemy w ciągu 24 godzin
Męskie buty do biegania Inov-8  TRAILFLY ULTRA G 300 MAX M (S) black/white/green bílá

Inov-8 TRAILFLY ULTRA G 300 MAX M (S) black/white/green bílá

Męskie buty do biegania

Produkt nie jest w ofercie
popatrz na podobne towary
962,58 zł 985,58 zł zaoszczędzisz 23,00 zł -2 %

Inov-8

000977-BKWHGR-S 01

Chcesz przekroczyć swoje granice w dystansie i prędkości? Właśnie do takich celów stworzyliśmy nowy TRAILFLY ULTRA G 300. But, w którym wykorzystasz swój potencjał do ostatniej kropli. Udało nam się łączą wygodną i stabilną amortyzację z doskonałą elastycznością i zdolnością dopasowywania się do nawierzchni, po której biegasz. Wisienką na torcie jest nowa pianka amortyzująca G-FLY wzbogacona grafenem dla zapewnia maksymalną trwałość i zwrot energii. Ostateczne rozwiązanie odwiecznego pytania "W czym biegać ultra-trail?". nosi nazwę TRAILFLY.

TRAILFLY ULTRA G 300 to najbardziej amortyzowany but, jaki kiedykolwiek wyprodukowaliśmy. Warstwa amortyzująca osiąga grubość 25 milimetrów. To o 25% więcej niż jakikolwiek inny "Inovates" w historii marki. Na ogólny komfort wpływa również nowa, 6-milimetrowa wkładka BOOMERANG, wykonana z wysokoenergetycznej pianki TPU.

Amortyzacja i komfort to bez wątpienia kluczowe i najbardziej pożądane cechy butów do biegania. Jest to podwójnie prawdziwe w przypadku obuwia ultratrailowego, ponieważ w miarę jak przybywa kilometrów, nie ma nic lepszego niż utrzymywanie stóp w maksymalny komfort. Jednak podczas biegów terenowych oprócz komfortu potrzebna jest maksymalna stabilność i umiejętność odczytywania terenu, aby uniknąć zwichnięć lub upadków. Dlatego właśnie zastosowaliśmy opatentowany przez firmę TRAILFLY system Technologia ADAPTER FLEX - głębokie na 10 mm nacięcie w środkowej części amortyzacji, które radykalnie zwiększa elastyczność całego buta, a tym samym jego zdolność do wyczuwania terenu. Ważną rolę odgrywa tu także spadek o 6 mm. wspomagają naturalną pracę stopy.

Kolejną rewolucyjną nowością jest pianka amortyzująca G-FLY. Pierwszy na świecie grafenowy materiał amortyzujący. Grafen to materiał nagrodzony Nagrodą Nobla. 200 razy mocniejszy od stali, a jednocześnie niezwykle elastyczny i wyjątkowo lekki. Połączenie pianki i grafenu pozwoliło nam osiągnąć wysoki poziom wytrzymałości i zwrotu energii, którym nie może się pochwalić wiele innych butów.

Podeszwa zewnętrzna TRAILFLY jest oparta na sprawdzonej koncepcji TERRA ULTRA. Podstawowy kształt knagi jest bardzo podobny, ale układ jest inny. Naszym celem było zapewnienie elastyczności całego buta bez nic nie tracąc z wysokiej klasy uchwytu zaprojektowanego do jazdy po uniwersalnych szlakach. TRAILFLY nie boi się długich zjazdów po asfalcie i poradzi sobie na kamienistym rumowisku lub w technicznym terenie leśnym.

Cholewka jest naciągnięta w najszerszym miejscu kopyta (5) w celu uzyskania standardowego dopasowania, i tu również widać silny wpływ butów TERRA ULTRA G 270. Dopasowanie buta do stopy jest pewne i niezawodne, ale w żadnym wypadku nie jest niewygodne. Zastosowane materiały idealnie łączą w sobie oddychalność, lekkość i trwałość. Mimo szerokiego dopasowania but TRAILFLY bardzo dobrze dostosowuje się do biegaczy o węższej stopie. Do długich biegów W trakcie biegu docenisz dużą przestrzeń na palce i naturalną pracę łuku poprzecznego. Nie można nie wspomnieć o gumowym ochraniaczu palców i wyściółce wzdłuż całej dolnej krawędzi, która chroni przed wilgocią i uszkodzeniami cholewki z każdej strony. rygorystyczne warunki na szlaku.

TRAILFLY ULTRA G 300 to buty stworzone na potrzeby ultra trailu. Długie biegi w zróżnicowanym terenie będą łatwiejsze i bardziej komfortowe, niż kiedykolwiek sobie wyobrażałeś. Dla miłośników surowego stylu życia, stabilne i niezawodne buty, TRAILFLY będą idealnym wyborem nawet wtedy, gdy długość szlaków jest daleka od ultra.

Parametry

Sport Bieg
Sezon 2021 Q3
Typ nadepnięcia Neutralne
Rodzaj obuwia do biegania Treningowa
Typ nawierzchni – bieg Teren - trail
Modyfikacja obuwia Przewiewna
Szerokość buta Standardowy
Tłumienie Średnia amortyzacja
Spadek 6 mm
Technologia Adapter Flex , G-Fly

Adapter Flex

Opatentowana technologia Adapter Flex przedstawia głębokie na 10 mm nacięcie w środkowej części amortyzacji, którye radykalnie zwiększa elastyczność całego buta, a dzięki temu także jego zdolność wyczucia terenu. 

G-Fly

Rewolucyjna pianka amortyzująca G-Fly to pierwszy na świecie materiał amortyzujący z grafenem. Grafen to materiał, który został oceniony nagrodą Nobla. 200x mocniejszy niż stal, a jednocześnie maksymalnie elastyczny i ekstremalnie lekki. Połączenie pianki i grafenu osiąga bardzo wysokie wartości i zwrot energii.