info@sanasport.pl Odpowiemy w ciągu 24 godzin
Buty trailowe dla kobiet Inov-8  TRAILFLY ULTRA G 300 MAX W (S) purple/navy fialová
Voucher + bezpłatnie

Inov-8 TRAILFLY ULTRA G 300 MAX W (S) purple/navy fialová

Buty trailowe dla kobiet

Produkt nie jest w ofercie
popatrz na podobne towary
955,76 zł

Inov-8

000978-PLNY-S 01

Kupując ten produkt bez dodatkowego rabatu, otrzymasz dodatkowy kupon o wartości 90 zł na kolejne zamówienie.


Chcesz przekroczyć swoje granice w dystansie i prędkości? Właśnie w tym celu stworzyliśmy nowy TRAILFLY ULTRA G 300. But, który pozwoli Ci wykorzystać swój potencjał do ostatniej kropli. Udało nam się połączyć wygodną i stabilną amortyzację z doskonałą elastycznością i możliwością dostosowania się do nawierzchni, po której biegasz. Lukrem na torcie jest zupełnie nowa pianka amortyzująca G-FLY wzbogacona grafenem, która zapewnia maksymalną trwałość i zwrot energii. Ostateczne rozwiązanie odwiecznego pytania "W czym biegać ultra-trail?". nosi nazwę TRAILFLY.

TRAILFLY ULTRA G 300 to najbardziej amortyzowany but, jaki kiedykolwiek stworzyliśmy. Warstwa amortyzująca osiąga grubość 25 milimetrów. To o 25% więcej niż jakikolwiek inny "Inovates" w historii marki. Na ogólny komfort wpływa również nowa, 6-milimetrowa wkładka BOOMERANG, wykonana z wysokoenergetycznej pianki TPU.

Amortyzacja i wygoda to bez wątpienia kluczowe i najbardziej pożądane cechy butów do biegania. Jest to podwójnie prawdziwe w przypadku obuwia ultratrailowego, ponieważ nie ma nic lepszego niż zapewnienie stopom maksymalnego komfortu w miarę pokonywania kolejnych kilometrów. Jednak podczas biegów terenowych oprócz komfortu potrzebna jest maksymalna stabilność i umiejętność odczytywania terenu, aby uniknąć zwichnięć lub upadków. Dlatego właśnie zastosowaliśmy opatentowaną przez TRAILFLY technologię ADAPTER FLEX - głębokie na 10 mm nacięcie w środkowej części amortyzacji, które radykalnie zwiększa elastyczność całego buta, a tym samym jego zdolność do wyczuwania terenu. Ważną rolę odgrywa tu również 6-milimetrowy spadek, który wspomaga naturalną pracę stopy.

Kolejną rewolucyjną innowacją jest pianka amortyzująca G-FLY. Pierwszy na świecie materiał amortyzujący z grafenem. Grafen to materiał nagrodzony Nagrodą Nobla. 200 razy mocniejszy od stali, a przy tym niezwykle elastyczny i lekki. Połączenie pianki i grafenu pozwoliło nam osiągnąć wysoki poziom wytrzymałości i zwrotu energii, którym nie może się pochwalić wiele innych butów.

Podeszwa TRAILFLY jest oparta na sprawdzonej koncepcji TERRA ULTRA. Podstawowy kształt knagi jest bardzo podobny, ale układ jest inny. Naszym celem było zmaksymalizowanie elastyczności całego buta bez rezygnacji z wysokiej klasy przyczepności zaprojektowanej z myślą o wszechstronności na szlaku. TRAILFLY nie boi się długich zjazdów po asfalcie, poradzi sobie na kamienistym rumowisku czy w technicznym terenie leśnym.

Cholewka jest napinana w najszerszym miejscu kopyta (5) w celu uzyskania standardowego dopasowania i tu również widać silny wpływ buta TERRA ULTRA G 270. Dopasowanie buta do stopy jest pewne i niezawodne, ale w żadnym wypadku nie jest niewygodne. Zastosowane materiały idealnie łączą w sobie oddychalność, lekkość i trwałość. Mimo szerokiego dopasowania but TRAILFLY bardzo dobrze dostosowuje się do biegaczy o węższej stopie. Podczas długich biegów docenisz dużą przestrzeń na palce i naturalną pracę łuku poprzecznego. Nie można nie wspomnieć o gumowym ochraniaczu palców i wyściółce wzdłuż całej dolnej krawędzi, które chronią przed wilgocią i uszkodzeniami cholewki spowodowanymi trudnymi warunkami na szlaku.

TRAILFLY ULTRA G 300 to buty stworzone na potrzeby ultra trailu. Długie biegi w zróżnicowanym terenie będą łatwiejsze i bardziej komfortowe, niż kiedykolwiek sobie wyobrażałeś. Dla tych, którzy kochają wytrzymałe, stabilne i niezawodne buty, TRAILFLY będzie idealnym wyborem, nawet jeśli długość tras biegowych jest daleka od ultra.

Parametry

Sport Bieg
Sezon 2021 Q3
Typ nadepnięcia Neutralne
Rodzaj obuwia do biegania Treningowa , Wyścigowa
Typ nawierzchni – bieg Teren - trail
Modyfikacja obuwia Przewiewna
Szerokość buta Standardowy
Tłumienie Średnia amortyzacja
Spadek 6 mm
Technologia Adapter Flex , G-Fly

Adapter Flex

Opatentowana technologia Adapter Flex przedstawia głębokie na 10 mm nacięcie w środkowej części amortyzacji, którye radykalnie zwiększa elastyczność całego buta, a dzięki temu także jego zdolność wyczucia terenu. 

G-Fly

Rewolucyjna pianka amortyzująca G-Fly to pierwszy na świecie materiał amortyzujący z grafenem. Grafen to materiał, który został oceniony nagrodą Nobla. 200x mocniejszy niż stal, a jednocześnie maksymalnie elastyczny i ekstremalnie lekki. Połączenie pianki i grafenu osiąga bardzo wysokie wartości i zwrot energii.