info@sanasport.pl Odpowiemy w ciągu 24 godzin
Kurtki Mammut Aconcagua ML Jacket Men

Mammut Aconcagua ML Jacket Men

Produkt nie jest w ofercie
popatrz na podobne towary
641,93 zł 883,20 zł zaoszczędzisz 241,00 zł -27 %

Mammut

1014-02450-5975

Parametry

Sport Outdoor / Turystyka , Wspinaczka
Sezon 2021 Q3
Pora roku Całoroczne
Właściwość odzieży Ochrona przed zimnem , Odprowadzanie potu , Elastyczne
Kaptury Nie
Typ kurtki Kurtka
Technologia UPF 50+ , Bluesign® , Polartec® Powerstretch® Pro™ , YKK Vislon® , Fair Wear

UPF 50+

UPF jest czynnikiem chroniącym odzież przed promieniami ultrafioletowymi słońca. Na ten czynnik ma wpływ rodzaj tkaniny, waga tkaniny i kolor. Na przykład tkanina oceniana z UPF 50 pozwala na przepuszczanie tylko 1/50 UV promieniowania słonecznego.

Bluesign®

Jest to nowy standard bezpieczeństwa i ochrony zdrowia oraz środowiska w produkcji tekstyliów. Ekologiczny Bluesign® Standard powstał w odpowiedzi na surowe przepisy i rosnące zapotrzebowanie na przyjazne dla środowiska wyroby tekstylne nie stwarzające żadnych zagrożeń dla zdrowia i maksymalnie oszczędzają zasoby naturalne. Oznakowanie bluesign® na wyrobach tekstylnych gwarantuje połączenie minimalnego wpływu na środowisko z wysoką funkcjonalnością, jakością, nowoczesnym wzornictwem i komfortem.

Polartec® Powerstretch® Pro™

Polartec Power Stretch Pro został zaprojektowany tak, aby jeszcze bardziej podnieść wydajność naszych elastycznych materiałów podstawowych. Wzmacniając elastyczne włókno na zewnętrznej powierzchni, zyskaliśmy lepszą elastyczność i stabilność podczas ruchu. Ta unikalna konstrukcja pozwala zwiększyć wytrzymałość i trwałość bez wpływu na oddychalności i komfort.

YKK Vislon®

Produkty YKK możesz znaleźć we wszystkich branżach przemysłu. YKK produkuje szeroki asortyment zamków, guzików, klamr i dodatków do zapinania, które znane są na całym świecie ze względu na wysoką jakość i długą żywotność. Jesteśmy dumni z tego, że wykorzystujemy wyłącznie zamki i klamry marki YKK w całej naszej odzieży. 

Fair Wear

Firma stara się zapewniać sprawiedliwe i bezpieczne warunki pracy we wszystkich fabrykach, w których produkowane są jej produkty. W celu systematycznej poprawy warunków pracy w całym łańcuchu dostaw, marka dołączyła do Fair Wear Foundation.