info@sanasport.pl Odpowiemy w ciągu 24 godzin
Kurtki Mammut Convey Tour HS Hooded Jacket Men

Mammut Convey Tour HS Hooded Jacket Men

Produkt nie jest w ofercie
popatrz na podobne towary
927,93 zł 1 091,68 zł zaoszczędzisz 163,00 zł -15 %

Mammut

1010-27840-3457

Parametry

Sport Outdoor / Turystyka
Sezon 2021 Q3
Pora roku Całoroczne
Właściwość odzieży Ochrona przed wiatrem , Ochrona przez deszczem
Kaptury Tak
Typ kurtki Kurtka
Technologia Mammut Easy combine , GORE-TEX® PacLite® , Bluesign®

Mammut Easy combine

Dzięki technologii Mammut Easy combine do kurtki można wpiąć dowolną warstwę izolacyjną (polar, kurtka ocieplana) marki Mammut. System wpinania znajduje się na szyi i rękawach, z wykorzystaniem zatrzasku. 

GORE-TEX® PacLite®

2,5-warstwowy GORE-TEX® w lekkiej, oddychającej i niezwykle minimalistycznej konstrukcji. GORE-TEX® PacLite® to jeden z najlżejszych i najłatwiejszych do przechowywania materiałów, dzięki czemu idealnie nadaje się do działań wymagających oszczędności miejsca i wagi. Warstwa wierzchnia i membrana są ze sobą laminowane. Podszewka nie jest obecna, aby zaoszczędzić na wadze.

Bluesign®

Jest to nowy standard bezpieczeństwa i ochrony zdrowia oraz środowiska w produkcji tekstyliów. Ekologiczny Bluesign® Standard powstał w odpowiedzi na surowe przepisy i rosnące zapotrzebowanie na przyjazne dla środowiska wyroby tekstylne nie stwarzające żadnych zagrożeń dla zdrowia i maksymalnie oszczędzają zasoby naturalne. Oznakowanie bluesign® na wyrobach tekstylnych gwarantuje połączenie minimalnego wpływu na środowisko z wysoką funkcjonalnością, jakością, nowoczesnym wzornictwem i komfortem.