info@sanasport.pl Odpowiemy w ciągu 24 godzin
Kurtki Mammut Crater HS Hooded Jacket Women

Mammut Crater HS Hooded Jacket Women

Produkt nie jest w ofercie
popatrz na podobne towary
1 777,43 zł 1 974,92 zł zaoszczędzisz 197,00 zł -10 %

Mammut

1010-27710-3689

Parametry

Sport Outdoor / Turystyka
Sezon 2021 Q3
Pora roku Całoroczne
Właściwość odzieży Ochrona przed zimnem , Ochrona przed wiatrem
Kaptury Tak
Typ kurtki Kurtka
Technologia Gore-Tex® , YKK , Mammut T-Shape pattern , Mammut Georganic 3D Technology , Bluesign®

Gore-Tex®

Gore-Tex® membrana utrzyma stopy w suchości i wygodzie oraz zwiększa oddychalność podczas wszystkich aktywności w chłodnej pogodzie. To standardowy trójwarstwowy laminat zapewniający odporność i długą żywotność.

YKK

Najwyższej jakości i funkcjonalne zamki znane z doskonałości i perfekcyjnego wykonania. Charakteryzują się niezawodnością, nawet po długotrwałym użytkowaniu.

Mammut T-Shape pattern

Technologia Georganic, definiując produkty dla sportowców, doprowadziła do powstania dwóch nowych kształtów odzieży na górne partie ciała. Kształt Y jest przeznaczony do ruchów pionowych, a kształt T do ruchów poziomych. Chociaż ten krój koncentruje się na ruchach wspinaczkowych, jego zastosowanie można rozszerzyć na wszystkie inne obszary. Można go również przenieść do życia codziennego, zapewniając na nowo zdefiniowany komfort.

Mammut Georganic 3D Technology

W produktach Georganic ruchy i postawa ciała kształtowane są bezpośrednio na ciele i rozwijane w trójwymiarowy przekrój. 
Zalety:
    • Swoboda w każdym ruchu: krój jest definiowany bezpośrednio na sportowcu, umożliwiając precyzyjne wsparcie naturalnych ruchów ciała. Rezultatem jest maksymalna swoboda ruchów i doskonałe dopasowanie.
    • Nowe dostosowanie: poprzez zdefiniowanie produktów dla sportowców, technologia Georganic doprowadziła do powstania dwóch nowych kształtów odzieży na górną część ciała. Chociaż ten krój koncentruje się na ruchach wspinaczkowych, jego zastosowanie można rozszerzyć na wszystkie inne obszary. Można go również przenieść do życia codziennego, zapewniając na nowo zdefiniowany komfort.
    • Nieograniczone możliwości designu: zredukowane linie cięcia otwierają drogę do dynamicznego i zorientowanego na wydajność wzornictwa. 

Bluesign®

Jest to nowy standard bezpieczeństwa i ochrony zdrowia oraz środowiska w produkcji tekstyliów. Ekologiczny Bluesign® Standard powstał w odpowiedzi na surowe przepisy i rosnące zapotrzebowanie na przyjazne dla środowiska wyroby tekstylne nie stwarzające żadnych zagrożeń dla zdrowia i maksymalnie oszczędzają zasoby naturalne. Oznakowanie bluesign® na wyrobach tekstylnych gwarantuje połączenie minimalnego wpływu na środowisko z wysoką funkcjonalnością, jakością, nowoczesnym wzornictwem i komfortem.