info@sanasport.pl Odpowiemy w ciągu 24 godzin

Oakley Manorburn

Męskie okulary przeciwsłoneczne

Warianty kolorystyczne

W środę 5. 10. u ciebie

Mamy już tylko 1 sztukę. Teraz albo nigdy.

688,86 zł 1 001,97 zł zaoszczędzisz 313,00 zł -31 %
  • Ten produkt ma darmowy transport
  • icon-Created with Sketch. Możesz zwrócić i wymienić produkt do 30 dni

Oakley

94790956

Zainspirowany sukcesem Sylasa. Ten styl oferuje tę samą wszechstronność i prostotę w klasycznej sylwetce, pasującej do wielu typów twarzy.
Wytrzymała, ale lekka rama z materiału O-matter zapewnia trwałość i wygodę przez cały dzień.

Specyfikacja funkcji:

  • Three-point Fit to trzypunktowy system utrzymywania okularów na twarzy, zaprojektowany z myślą o maksymalnej wygodzie i zapewnieniu precyzyjnego optycznego osadzenia okularów na twarzy. Całość uzupełniają jeszcze większe silikonowe noski, które zapewniają idealne dopasowanie i brak ucisku.
  • Model ten jest dostępny z soczewkami Prizm™, które zostały zaprojektowane w celu poprawy postrzegania kolorów, zwiększenia kontrastu i szczegółowości, aby w pełni wykorzystać możliwości użytkownika.
  • Aby utrzymać soczewki Oakley HDO® w dobrym stanie, do Twoich nowych okularów dołączony jest specjalnie tkany woreczek elektrostatyczny Microclear™ do czyszczenia i przechowywania. Jego użycie pozwoli zachować doskonałą jakość optyczną przezroczystych soczewek firmy Oakley wykonanych z materiału Plutonite® przez długi czas.
  • Worek Microclear™ należy regularnie myć i suszyć na powietrzu.
  • Trwałość i całodzienny komfort dzięki lekkiemu i trwałemu poliwęglanowi O Matter™.

Prizm™ to rewolucyjna technologia w optyce soczewek, opracowana na podstawie wieloletnich badań naukowych nad kolorem i jego propagacją. Soczewki Prizm™ zapewniają bezprecedensową kontrolę transmisji światła, dzięki czemu uzyskuje się precyzyjnie dostrojone kolory, aby zmaksymalizować kontrast i poprawić widoczność poszczególnych odcieni kolorów, co pozwala nam lepiej rozróżniać nierówności lub szczegóły, których gołe oko nie jest w stanie zarejestrować.

Soczewki polaryzacyjne Oakley HDPolarized filtrują 99% niepożądanych odblasków bez zaparowania i zniekształceń optycznych, które mogą wystąpić w przypadku soczewek polaryzacyjnych wykonanych przy użyciu konwencjonalnych technik produkcji. W połączeniu z technologią Prizm™ oferuje jeszcze wyraźniejszy obraz bez zniekształceń i maksymalny kontrast, co poprawia widoczność.

Parametry

Sport Wolny czas
Sezon 2022 Q1
Polaryzacja Tak
Rodzaj produktu – okulary Okulary
Typ soczewki Pryzmat polaryzacyjny
Kontrast Zwiększony
Rodzaj oprawek Pełnoramkowe
Ochrona 3 – silne promieniowanie (słoneczno)
Technologia Unobtanium® , O-Matter , Prizm Technology

Unobtanium®

Oryginalna innowacja Oakley Unobtanium zwiększa przyczepność za pomocą potu i zapewnia, że oprawka okularów zawsze będzie Ci prawidłowo pasować, nawet w najbardziej wymagających warunkach.

O-Matter

Oakley O-Matter to lekki plastikowy materiał zaprojektowany tak, aby był trwały i wygodny. Materiał jest również zaprojektowany pod kątem odporności na uderzenia dzięki kontrolowanej elastyczności bez deformacji z upływem czasu jak acetat. Jest dwa razy mocniejszy od acetatu, ale o 25% lżejszy.

Prizm Technology

Prism to rewolucyjna technologia soczewek firmy Oakley. Znacznie poprawia szczegóły i zapewnia ultraprecyzyjne dostrajanie kolorów, zaprojektowane z myślą o określonych środowiskach. Soczewki zostały specjalnie zaprojektowane, aby zapewnić większe bogactwo wrażeń wizualnych, dzięki czemu możesz osiągnąć lepszą wydajność. W przypadku zwykłych okularów świat wygląda nudno i płasko, ale dzięki technologii soczewek PRIZM™ wszystko wygląda żywo i jasno oraz ujawnia niuanse, które normalnie pozostałyby ukryte przed wzrokiem.