info@sanasport.pl Odpowiemy w ciągu 24 godzin
Kompresyjne skarpety narciarskie Relax Compress

Relax Compress

Kompresyjne skarpety narciarskie

Produkt nie jest w ofercie
popatrz na podobne towary
66,58 zł 78,33 zł zaoszczędzisz 11,00 zł -15 %

Relax

RSO30

Wysokiej klasy skarpety narciarskie Relax COMPRESS dla wymagających narciarzy z lekką kompresją, której właściwości zwiększają wydajność, ukrwienie mięśni, a tym samym przyspieszają regenerację. Wzmocnienie w obszarze goleni G-FORCE zapewnia doskonały transfer energii bezpośrednio do buta, zwiększając kontrolę zawodnika nad nartami. Bakteriostatyczne działanie włókna MERYL® SKINLIFE zapobiega rozwojowi bakterii, a tym samym powstawaniu nieprzyjemnych zapachów, wspomaga naturalną równowagę PH skóry.
Skład: 67% poliamid - nylon, 17% poliamid Skinlife, 14% polipropylen, 2% elastan.

Parametry

Sport Narciarstwo zjazdowe , Skialpinizm
Sezon 2022 Q1
Rodzaj skarpet Kompresyjne , Podkolanówki
Rodzaj odzieży kompresyjnej Skarpety
Technologia Meryl® Skinlife , Relax G-Force

Meryl® Skinlife

Mikrowłókno Meryl Skinlife posiada działanie antybakteryjne, długotrwale zapobiega powstawaniu bakterii i eliminuje nieprzyjemne zapachy. Dzięki temu pomaga zachować uczucie komfortu i świeżości. W przeciwieństwie do materiałów bakteriobójczych nie niszczy bakterii naturalnie pojawiających się na powierzchni skóry, nie ingeruje więc w jej naturalną równowagę. Specjalny materiał bakteriobójczy znajduje się wewnątrz włókna, a nie na jego powierzchni, nie migruje na skórę, nie wywołuje alergii oraz posiada długotrwały efekt. Cząsteczki srebra pomagają natomiast eliminować nieprzyjemne zapachy. Meryl® Skinlife działa efektywnie przeciw bakteriom grupy Gram+ (S. Aureus) oraz Gran- (K. Pneumonia). Efekt jest długotrwały, test przebiegał przy 100 cyklach prania w 40°C.

Relax G-Force

Kość goleniowa w butach narciarskich jest wystawiona na największe obciążenie. Z każdym łukiem ciśnienie zmienia się od największego do najmniejszego. Precyzyjnie umieszczona wzmocniona ochrona G-FORCE została opracowana na podstawie znajomości sił oddziaływujących w eksponowanych częściach kości goleniowej. Konstrukcja ochrony rekuperuje energię, wspiera stabilność i efektywność.