info@sanasport.pl Odpowiemy w ciągu 24 godzin
Skarpetki Relax Nordic

Relax Nordic

Produkt nie jest w ofercie
popatrz na podobne towary
58,24 zł 68,51 zł zaoszczędzisz 10,00 zł -15 %

Relax

RSO37A

Parametry

Sport Wolny czas , Narciarstwo zjazdowe , Skialpinizm
Rodzaj skarpet Powyżej kostki
Technologia Wełna merino , Relax Microclimatic , Relax Kicker

Wełna merino

Wełna merino pochodzi od specjalnego gatunku owiec żyjących w chłodnych rejonach. Odzież wykonana z tego materiału jest bardzo przyjemna w dotyku i nie powoduje uczucia drapania. Struktura włókna oraz technologia tkania tworzą więcej „kieszeni powietrznych“, zapewniając tym samym komfort termiczny użytkownikowi. Kieszenie utrzymują ciepło powietrza na ciele, tworząc bardzo skuteczną izolację. Merino neutralizuje pot, naturalnie eliminuje zapachy, jest odporna na zanieczyszczenia i posiada właściwości samoczyszczące. Włókna są zdolne do wchłaniania dużej ilości wilgoci, utrzymując jednocześnie powierzchnię suchą i ciepłą. Do bezsprzecznych zalet należy wysoki stopień izolacji, doskonała oddychalność, zdolność odprowadzania wilgoci z powierzchni skóry oraz ochrona UV. Dzięki naturalnym i degradowalnym składnikom odzież z wełny merino jest odpowiednia dla alergików i astmatyków. 

Relax Microclimatic

Dzięki zastosowaniu unikalnego połączenia materiałów funkcjonalnych osiągnęliśmy znakomite właściwości termoregulacyjne. Skarpeta grzeje przy niskich temperaturach i na odwrót, uwalnia ciepło i wilgoć podczas wysokich temperatur. Gwarantuje to doskonały mikroklimat w butach narciarskich, stopa nie przegrzewa się, a jednocześnie jest wystarczająco chroniona przed niskimi temperaturami. 

Relax Kicker

Wzmocnienie punktowe w sferze podbicia KICKER efektywnie rozkłada ciśnienie i wspiera stabilność skarpety na stopie. Przy intensywnym obciążeniu chroni kość podbicia przed opuchnięciami oraz tłumi wstrząsy. 

6 powodów, aby kupić od nas

Więcej o nas »
  • why-Created with Sketch. Autoryzowana sprzedaż 134 TOP marek
  • why-Created with Sketch. Wyposażenie do 21 różnych sportów
  • why-Created with Sketch. Transport DARMOWY powyżej 390 zł
  • why-Created with Sketch. Prezent za Twój zakup powyżej 1 000 zł
  • why-Created with Sketch. Wybór z 21871 produktów, 6930 na magazynie
  • calendarCreated with Sketch. Możesz zwrócić i wymienić towar do 30 dni