info@sanasport.pl Odpowiemy w ciągu 24 godzin

Salming Ranger Men

Wybierz swój rozmiar

W magazynie
 Dostawa 2-4 dni roboczych
561,23 zł
  • Ten produkt ma darmowy transport
  • icon-Created with Sketch. Możesz zwrócić i wymienić produkt do 30 dni

Salming

21R_1-1281055-1133

Parametry

Sport Bieg
Sezon 2021 Q1
Typ nadepnięcia Neutralne , Stabilne / pronacyjne
Rodzaj obuwia do biegania Treningowa
Typ nawierzchni – bieg Teren - trail
Modyfikacja obuwia Przewiewna
Szerokość buta Standardowy
Tłumienie Średnia amortyzacja
Spadek 5 mm
Technologia 3 Layer Construction , Exo Skeleton , Heelcup , ROCshield , RunLite™ Midsole , TGS 62/75° , Toe Box

3 Layer Construction

Jeśli masz w butach przebiec setki kilometrów, ważne jest, aby nie tylko były trwałe i wygodne, ale również, aby niezawodnie trzymały stopę na swoim miejscu. W wybranych modelach stosujemy proste, lekkie 3-warstwowe konstrukcje, które zapewniają dokładnie to, czego oczekujesz od butów do treningów objętościowych.

Exo Skeleton

Technologia Exo Skleton stabilizuje stopę podczas ruchów w bok, dzięki czemu zmniejsza ciśninie na stawy MTP (staw śródstopno-paliczkowy). Konstrukcja ta eliminuje tarcie i chroni miękkie części stopy, przede wszystkim te znajdujące się z przodu stopy.

Heelcup

Koszyk na piętę w naszych butach został opracowany tak, aby nie zwiększać wagi butów, ale jednocześnie, aby pełnił swoją funkcję, jaką jest stabilizacja i trzymanie stopy w bucie.

ROCshield

Specjalny pasek poliuretanowy biegnący od koszyczka na piętę do czubka i dołu wierzchniej części buta. Ochroni Twoją stopę przed ostrymi kamieniami, gałęziami lub wodą. Ta „tarcza“ znacznie zwiększa trwałość butów i wpływa także na Twoją pewność siebie podczas biegu w trudnym terenie.

RunLite™ Midsole

Warstwa amortyzująca RunLite™ wykonana jest z wtryskiwanego bardzo wytrzymałego materiału EVA, który zapewnia stopie wygodę, a jednocześnie umożliwia dobre czucie powierzchni. Podeszwa jest lekka i elastycznie reaguje na różne rodzaje nawierzchni już w pierwszym kroku.

TGS 62/75°

Odległość od pięty do podeszwy stopy (62 % podeszwy) została zaprojektowana tak, aby zapewnić maksymalną stabilność i amortyzację. Obszar ten kończy się tzw. linią baletu, która kończy tę stabilizującą część pod kątem 75 %. Za tą linią baletu znajdują się natomiast buty wyposażone w materiał, który wspiera i stymuluje odbicie podczas biegu. Technologia TGS 62/75 zapewnia, że but zgina się dokładnie we właściwym miejscu tak, aby stymulować naturalne boczne i przednio-tylne ruchy stopy.

Toe Box

Obszar czubka jest poszerzony, dzięki czemu zapewnia o wiele większą elastyczność w poruszaniu przednią częścią stóp, wspierając tym samym ich naturalny i wydajny ruch z biomechanicznej perspektywy.