info@sanasport.pl Odpowiemy w ciągu 24 godzin

Sensor Coolmax Thermo dámská mikina zip černá/korál

Damska bluza funkcyjna

Wybierz swój rozmiar Jak wybrać?

Dostępność towaru
najpierw wybierz rozmiar
209,91 zł 323,71 zł zaoszczędzisz 113,00 zł -35 %
  • icon-Created with Sketch. Możesz zwrócić i wymienić produkt do 30 dni

Sensor

21200049

Bielizna funkcyjna Coolmax Thermo to ciepła, elastyczna dzianina idealna na chłodniejsze dni. Zastosowany materiał zapewnia doskonałą termoregulację i odprowadzanie wilgoci z dala od ciała. Używane Włókno z trwale wbudowanymi jonami srebra zapewnia również wysokie i trwałe właściwości antybakteryjne.

Coolmax Thermo jest trwały, stabilny wymiarowo i bardzo elastyczny. Ubranie może być używane jako pierwsza lub druga warstwa i nadaje się do całodziennego noszenia, uprawiania sportów zimowych i rekreacji.

Recenzja w magazynie "Svět Outdooru".

Technologia Coolmax EcoMade

Nadchodzi kolejna nowość w postaci materiału Coolmax Ecomade, który teraz znajduje się w nowej serii Coolmax Thermo. Bielizna zachowuje te same właściwości i korzyści co wcześniej, a jednocześnie jest bardziej przyjazna dla środowiska. bardziej przyjazne dla środowiska. Włókno zawiera wysoki procent materiału pochodzącego z recyklingu (97%), dzięki czemu zmniejsza się jego wpływ na środowisko. Wytwarzany jest ze zużytych butelek plastikowych, które w sześciu etapach są przetwarzane na aby służyły jako podstawa naszej odzieży funkcjonalnej. Dzięki temu nowy materiał jeszcze lepiej odprowadza wilgoć od ciała, co zapewnia doskonałe samopoczucie przez cały czas noszenia.

Parametry

Sport Outdoor / Turystyka , Narciarstwo zjazdowe , Narciarstwo biegowe , Skialpinizm
Sezon 2021 Q3
Właściwość odzieży Ochrona przed zimnem , Odprowadzanie potu
Kaptury Nie
Technologia Coolmax Thermo

Coolmax Thermo

Bielizna funkcyjna Coolmax Thermo to ciepła, elastyczna dzianina idealna na chłodniejsze dni. Zastosowany materiał zapewnia doskonałe właściwości termiczne i transport wilgoci z ciała. Dodatkowo zastosowane włókno z trwale wbudowanymi jonami srebra zapewnia wysokie i długotrwałe właściwości antybakteryjne. Coolmax Thermo jest trwały, zachowuje stały kształt i bardzo elastyczny. Bieliznę tę można nosić jako pierwszą lub drugą warstwę i nadaje się do całodziennego noszenia, uprawiania sportów zimowych i rekreacji.
W nowej serii Coolmax Thermo znajduje się teraz również materiał Coolmax Ecomade. Bielizna zachowuje takie same właściwości i korzyści jak dotychczas, a jednocześnie jest bardziej przyjazna dla środowiska. Włókno zawiera wysoki procent materiału pochodzącego z recyklingu (97%), łagodząc w ten sposób wpływ na środowisko naturalne. Produkowana jest ze zużytych plastikowych butelek, która w sześciu etapach jest przekształcana tak, aby służyć jako podstawa naszej odzieży funkcyjnej. Dzięki temu nowy materiał jeszcze lepiej odprowadza wilgoć z ciała, dlatego będziesz czuć się świetnie przez cały czas noszenia.