info@sanasport.pl Odpowiemy w ciągu 24 godzin

Sensor Coolmax Thermo dámská mikina zip černá/mustard

Damska bluza funkcyjna

Wybierz swój rozmiar Jak wybrać?

Dostępność towaru
najpierw wybierz rozmiar
208,23 zł 292,05 zł zaoszczędzisz 83,00 zł -29 %
  • icon-Created with Sketch. Możesz zwrócić i wymienić produkt do 30 dni

Sensor

21200050

Bielizna funkcyjna Coolmax Thermo to ciepła, elastyczna dzianina idealna na chłodniejsze dni. Zastosowany materiał zapewnia doskonałą termoregulację i odprowadzanie wilgoci z dala od ciała. Używane Włókno z trwale wbudowanymi jonami srebra zapewnia również wysokie i trwałe właściwości antybakteryjne.

Coolmax Thermo jest trwały, stabilny wymiarowo i bardzo elastyczny. Ubranie może być używane jako pierwsza lub druga warstwa i nadaje się do całodziennego noszenia, uprawiania sportów zimowych i rekreacji.

Recenzja w magazynie "Svět Outdooru".

Technologia Coolmax EcoMade

Nadchodzi kolejna nowość w postaci materiału Coolmax Ecomade, który teraz znajduje się w nowej serii Coolmax Thermo. Bielizna zachowuje te same właściwości i korzyści co wcześniej, a jednocześnie jest bardziej przyjazna dla środowiska. bardziej przyjazne dla środowiska. Włókno zawiera wysoki procent materiału pochodzącego z recyklingu (97%), dzięki czemu zmniejsza się jego wpływ na środowisko. Wytwarzany jest ze zużytych butelek plastikowych, które w sześciu etapach są przetwarzane na aby służyły jako podstawa naszej odzieży funkcjonalnej. Dzięki temu nowy materiał jeszcze lepiej odprowadza wilgoć z ciała, co zapewnia doskonałe samopoczucie przez cały czas noszenia.

Parametry

Sport Outdoor / Turystyka , Narciarstwo zjazdowe , Narciarstwo biegowe , Skialpinizm
Sezon 2021 Q3
Właściwość odzieży Ochrona przed zimnem , Odprowadzanie potu
Kaptury Nie
Technologia Coolmax Thermo

Coolmax Thermo

Bielizna funkcyjna Coolmax Thermo to ciepła, elastyczna dzianina idealna na chłodniejsze dni. Zastosowany materiał zapewnia doskonałe właściwości termiczne i transport wilgoci z ciała. Dodatkowo zastosowane włókno z trwale wbudowanymi jonami srebra zapewnia wysokie i długotrwałe właściwości antybakteryjne. Coolmax Thermo jest trwały, zachowuje stały kształt i bardzo elastyczny. Bieliznę tę można nosić jako pierwszą lub drugą warstwę i nadaje się do całodziennego noszenia, uprawiania sportów zimowych i rekreacji.
W nowej serii Coolmax Thermo znajduje się teraz również materiał Coolmax Ecomade. Bielizna zachowuje takie same właściwości i korzyści jak dotychczas, a jednocześnie jest bardziej przyjazna dla środowiska. Włókno zawiera wysoki procent materiału pochodzącego z recyklingu (97%), łagodząc w ten sposób wpływ na środowisko naturalne. Produkowana jest ze zużytych plastikowych butelek, która w sześciu etapach jest przekształcana tak, aby służyć jako podstawa naszej odzieży funkcyjnej. Dzięki temu nowy materiał jeszcze lepiej odprowadza wilgoć z ciała, dlatego będziesz czuć się świetnie przez cały czas noszenia.