info@sanasport.pl Odpowiemy w ciągu 24 godzin

Sensor Kukla Double Face dětská deep safari green

Kapturek dziecięcy

W magazynie u dostawcy
Dostawa 4-7 dni roboczych
35,91 zł 55,11 zł zaoszczędzisz 19,00 zł -35 %
  • icon-Created with Sketch. Możesz zwrócić i wymienić produkt do 30 dni

Sensor

21200080

Kaptur dziecięcy Sensor wykonany jest z materiału Double Face, który posiada doskonałe właściwości termoregulacyjne. Kaptur docenisz podczas jazdy na nartach i podobnych aktywności w zimne i niesprzyjające dni. Okap nadaje się pod kaski rowerowe i narciarskie.

Parametry

Sport Outdoor / Turystyka , Narciarstwo zjazdowe , Narciarstwo biegowe , Skialpinizm
Sezon 2021 Q3
Typ czapki Kaptur
Technologia Double Face

Double Face

Jedna cieplejsza od drugiej. Gdy odzież termiczna ma dwie warstwy, to Ty jesteś panem sytuacji. Nie pozwól sobie dyktować, kiedy możesz wyruszać na zewnątrz. Bielizna funkcyjna Double Face spełnia swoje zadanie bez względu na to, jak ją założysz. Zmierzyliśmy to i różnica temperatur pomiędzy obiema stronami wynosi 3,6°C. Poczujesz to na własnej skórze podczas zimowej zamieci!

Mówimy tu o legendzie. Połączenie dwóch różnych warstw katapultowało tę bieliznę termiczną na sportowy Olimp. W firmie Sensor bijemy rekordy sprzedaży dzięki naszym innowacyjnym dzianinom, a Ty możesz pobić swój własny. Albo od razu rekord świata? Jedno jest pewne na czterysta procent. Koszulka lub bielizna wykonana z tego wyjątkowo trwałego materiału pozwoli Ci dać popalić. Biegaj, skacz, jeździj na nartach, lataj. Nie ma takiego sportu, z którym Double Face by sobie nie poradziła. Żaden ruch nie jest nie na miejscu. Wyznaczyliśmy jednak jedną granicę. Ma to związek z komfortem. Ponieważ dla nas absolutny komfort to coś, od czego nigdy nie odstąpimy. Czegoś tak miękkiego pozazdrościłby Ci najbardziej pouchaty kociak. Nie chcemy cię przecież obdzierać ze skóry. Zresztą, cena tej bielizny termicznej jest wręcz śmieszna. Zwłaszcza biorąc pod uwagę jej wytrzymałość.

Kiedy zaczynamy szyć odzież funkcjonalną w Czechach, to nie może być inaczej. Ale jedno ostrzeżenie przed zakupem - od teraz nie będziesz już zbyt często siedzieć w domu. Będziesz szukać każdego zakamarka, by znów się znaleźć się zewnątrz.