info@sanasport.pl Odpowiemy w ciągu 24 godzin
 Męska bluza z merynosów Sensor Merino Upper pánská mikina celozip deep blue

Sensor Merino Upper pánská mikina celozip deep blue

Męska bluza z merynosów

Produkt nie jest w ofercie
popatrz na podobne towary
386,92 zł 493,58 zł zaoszczędzisz 106,00 zł -22 %

Sensor

21200034

Praktyczna i wygodna bluza męska MERINO WOOL UPPER powstała z połączenia dwóch doskonale uzupełniających się materiałów. Część zewnętrzna, różniąca się kolorem od części wewnętrznej, jest wykonana z wełny Merino, natomiast wnętrze jest wykonane z polipropylenu Nano Soft. Bluza jest bardziej dopasowana i mimo stosunkowo niewielkiej grubości materiału jest niezwykle funkcjonalna.

Wełna merynosów przyjemnie ogrzewa, reguluje temperaturę ciała i zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Wewnętrzna warstwa polipropylenu Nano Soft nadaje bluzie niezbędną trwałość i wytrzymałość. Męska bluza z merynosów jest idealna na chłodniejsze warunki, kiedy można w pełni polegać na właściwościach wełny Merino.

Parametry

Sport Bieg , Outdoor / Turystyka , Kolarstwo , Narciarstwo zjazdowe , Narciarstwo biegowe , Skialpinizm
Sezon 2021 Q3
Właściwość odzieży Ochrona przed zimnem , Odprowadzanie potu
Kaptury Nie
Technologia Merino Upper

Merino Upper

Tu nie ma się nad czym zastanawiać, to widać po wyglądzie. Wyższa gramatura, więcej materiałów, większy komfort. Kolekcja Merino Upper łączy w sobie cechy doskonałej wełny nowozelandzkiej z wyjątkowo przyjemnym i wysokiej jakości włóknem sztucznym. Firma Sensor produkuje w Czechach jedne z najbardziej wszechstronnych bluz sportowych na rynku. Czysto czeskie, ręcznie robione, aby pomóc Ci zdobyć świat.

Zalety Merino są niezaprzeczalne. Dzięki zdolności do odprowadzania potu i utrzymywania ciepła pomimo wilgoci, jest absolutnym władcą w dziedzinie odzieży funkcjonalnej. W tym przypadku, do ekskluzywnego naturalnego materiału dodaliśmy odrobinę ludzkiej pomysłowości. Miękkie wnętrze ze sztucznego jedwabiu eliminuje wszelkie nieprzyjemne gryzienie i nadaje bluzie znacznie większą wytrzymałość i trwałość. Dodatkowo wzbogacenie jonami srebra dało tej dzianinie pierwszorzędną ochronę antybakteryjną.

Nie ma nic dziwnego w tym, że z tak wieloma unikalnymi cechami ta linia trafiła w góry jako coś więcej niż tylko druga warstwa. Szeroka oferta krojów i wariantów pozwala na noszenie bluzy nawet na co dzień. Dlaczego nie? Aktywne i żądne przygód osobowości przy wybieraniu odzieży nie mogą celować wyżej niż w Merino Upper.