info@sanasport.pl Odpowiemy w ciągu 24 godzin
Latarka czołowa do biegania Silva Čelovka Trail Speed 5R Default

Silva Čelovka Trail Speed 5R Default

Latarka czołowa do biegania

Produkt nie jest w ofercie
popatrz na podobne towary
778,98 zł 888,60 zł zaoszczędzisz 109,00 zł -12 %

Silva

37979

Ultralekka latarka czołowa SILVA o mocy 1200 lumenów dla wymagających użytkowników. Dzięki szerokiej, antypoślizgowej opasce na głowę i wyjątkowo niskiej wadze całkowitej (188 g wraz z baterią), jest on szczególnie przydatny dla biegacze. Technologia Intelligent Light łącząca szeroki strumień światła i duży zasięg - ok. 160 m. 4 tryby świecenia. Możliwość włączania i wyłączania w rękawicach dzięki dużemu przyciskowi. W zestawie lekki akumulator litowo-jonowy o pojemności 2,0 Ah oraz kabel zasilający USB-C.

Światło przepływu™.
Inteligentne światło™
2x dioda LED o dużej mocy
Typ akumulatora: 2,0Ah / 7,4V Li-Ion
Czas pracy akumulatora na jednym ładowaniu w temperaturze +20°C: ok. 1,15 h (tryb najwyższy) / ok. 10 h (tryb niski)
Strumień świetlny / zasięg: 1200 lumenów / 160 m
Ładowanie: USB-C
4 tryby świecenia
Wodoodporność: IPX5
Zakres temperatur pracy lampy: od -20°C do +60°C
Masa: 86 g (bez akumulatora)
Wskaźnik niskiego poziomu baterii
Kabel zasilający USB-C

Parametry

Sport Bieg , Outdoor / Turystyka
Sezon 2021 Q3
Pochodzenie Akumulator do ponownego ładowania
Rodzaj produktu – oświetlenie Czołówka
Technologia Intelligent Light , Flow Light

Intelligent Light

Technologia Silva Intelligent Light® zapewnia optymalną dystrybucję światła. Łączy w sobie szeroki stożek świetlny i intensywne światło punktowe. Dzięki temu użytkownik ma doskonałe widzenie peryferyjne, a jednocześnie dobrze widzi zarówno bezpośrednio przed sobą, jak i w oddali. Dzięki temu nie trzeba tak często poruszać głową. Człowiek ma większą pewność siebie i równowagę podczas poruszania się w terenie i może być jeszcze szybszy.

Flow Light

SILVA Flow Light to pomysłowa funkcja, która umożliwia korzystanie z wielu wersji SILVA Intelligent Light® w tej samej latarce czołowej. Opracowany z myślą o uprawianiu różnych dyscyplin sportu, umożliwia płynne dostosowanie obrazu świetlnego do różnych aktywności poprzez proste przechylenie lampki w górę lub w dół. Wiązka światła skierowana w dół jest powiększona i zoptymalizowana pod kątem pracy przy mniejszych prędkościach. Gdy patrzy się przed siebie, wiązka światła wydłuża się i jest optymalna dla większych prędkości.