info@sanasport.pl Odpowiemy w ciągu 24 godzin
Kurtki 4F Men's softshell SFM300

4F Men's softshell SFM300

Produkt nie jest w ofercie
popatrz na podobne towary
178,67 zł 255,24 zł zaoszczędzisz 76,00 zł -30 %

4F

X4Z18-SFM300-20S

Parametry

Sport Outdoor / Turystyka , Wolny czas
Sezon 2018 Q3
Pora roku Jesień / zima
Właściwość odzieży Ochrona przed zimnem , Odprowadzanie potu , Ochrona przed wiatrem , Ochrona przez deszczem , Refleksyjny
Kaptury Tak
Typ kurtki Kurtka
Technologia DWR , Neo-Dry Membrane 2 Layer , 4F Shell , Reflective

DWR

Skrót pochodzi od Durable Water Repellency (trwale odpychający wodę). To trwała impregnacja zapewniająca wodoodporność. Dzięki niej materiały zewnętrzne nie absorbują wilgoci. Jest stosowana zarówno w odzieży polarowej, jak i nieprzemakającej oraz w produkcji namiotów. Jej efektywność jednak stopniowo zmniejsza się na skutek wielokrotnego prania.

Neo-Dry Membrane 2 Layer

Zaawansowany technologicznie materiał z membraną hydrofobową o wysokich parametrach technicznych. Neo-Dry pozwala skutecznie utrzymać wnętrze odzieży w suchości. Dzięki swoim unikalnym właściwościom, materiał ten zapewnie optymalne odprowadzanie wilgoci na zewnątrz, jednocześnie chroniąc skórę przed zmiennymi warunkami atmosferycznymi. W ten sposób zapewnia optymalnie zapewnia komfort użytkowania.  

4F Shell

Tkanina, która chroni Cię przed warunkami atmosferycznymi, a jednocześnie doskonale odprowadza pot od ciała. 

Reflective

Bardziej widoczne elementy odblaskowe na całej powierzchni odzieży, aby zapewnić lepszą ochronę w gorszych warunkach oświetleniowych.