info@sanasport.pl Odpowiemy w ciągu 24 godzin
Kurtki 4F Women's ski jacket KUDN151

4F Women's ski jacket KUDN151

Produkt nie jest w ofercie
popatrz na podobne towary
763,90 zł 1 018,53 zł zaoszczędzisz 254,00 zł -25 %

4F

X4Z18-KUDN151-20S

Parametry

Sport Narciarstwo zjazdowe
Sezon 2018 Q3
Pora roku Jesień / zima
Właściwość odzieży Ochrona przed zimnem
Kaptury Tak
Typ kurtki Kurtka
Technologia Dermizax® , 4 way stretch , DWR , 4F Shell , Taped Seams , Toray

Dermizax®

Wysokiej jakości membranowy materiał z warsztatu japońskiej marki TORAY, która oferuje wysokie odpychanie wody dzięki wewnętrznej membranie oraz zewnętrznej warstwie nylonowej, jednocześnie nie blokuje oddychalności. Produkty z materiału Deluxe są lekkie, odporne, a dzięki cztero-kierunkowej elastyczności zagwarantują komfort ruchu. 

4 way stretch

Wysoce rozciągliwy rodzaj materiału z odporną warstwą wierzchnią. Dzięki swojej elstyczności i rozciągliwości w 4 kierunkach znacząco zwiększa komfort i nie krępuje ruchu użytkowanika.

DWR

Skrót pochodzi od Durable Water Repellency (trwale odpychający wodę). To trwała impregnacja zapewniająca wodoodporność. Dzięki niej materiały zewnętrzne nie absorbują wilgoci. Jest stosowana zarówno w odzieży polarowej, jak i nieprzemakającej oraz w produkcji namiotów. Jej efektywność jednak stopniowo zmniejsza się na skutek wielokrotnego prania.

4F Shell

Tkanina, która chroni Cię przed warunkami atmosferycznymi, a jednocześnie doskonale odprowadza pot od ciała. 

Taped Seams

Produkty ze wszystkimi lepionymi szwami są z reguły wodoodporne. Lepione szwy są podstawą odzieży nieprzemakalnej i składają się z dodatkowej tkaniny, która zapobiega przenikaniu wilgoci przez szwy.  

Toray

Jedna z największych na świecie korporacji w branży tekstylnej i tworzyw sztucznych. Jakość tkaniny zawsze pozostaje na najwyższym poziomie dzięki unikalnej technologii produkcji i ścisłej kontroli jakości.