info@sanasport.pl Odpowiemy w ciągu 24 godzin
Kurtki Mammut Meron HS Hooded Jacket Men

Mammut Meron HS Hooded Jacket Men

Produkt nie jest w ofercie
popatrz na podobne towary
2 081,28 zł 2 863,72 zł zaoszczędzisz 782,00 zł -27 %

Mammut

1010-28300-2244

Parametry

Sport Outdoor / Turystyka
Sezon 2021 Q3
Pora roku Jesień / zima
Właściwość odzieży Ochrona przed zimnem , Odprowadzanie potu , Ochrona przed wiatrem , Ochrona przez deszczem
Kaptury Tak
Typ kurtki Kurtka
Technologia Gore-Tex® Pro , Bluesign® , YKK Vislon® , MAMMUT High Reach Technology™ , Fair Wear

Gore-Tex® Pro

Zaprojektowany do użytku w najbardziej wymagających warunkach. Jest najbardziej wytrzymały mechanicznie z całej serii, trwale wodoodporny i wykonany prawie wyłącznie w wersji 3-warstwowej (materiał wierzchni, membrana i podszewka są połączone w jedną całość). Słup wody 28 000 mm. Oddychalność tych produktów to zazwyczaj RET <6 m² Pa/W.

Bluesign®

Jest to nowy standard bezpieczeństwa i ochrony zdrowia oraz środowiska w produkcji tekstyliów. Ekologiczny Bluesign® Standard powstał w odpowiedzi na surowe przepisy i rosnące zapotrzebowanie na przyjazne dla środowiska wyroby tekstylne nie stwarzające żadnych zagrożeń dla zdrowia i maksymalnie oszczędzają zasoby naturalne. Oznakowanie bluesign® na wyrobach tekstylnych gwarantuje połączenie minimalnego wpływu na środowisko z wysoką funkcjonalnością, jakością, nowoczesnym wzornictwem i komfortem.

YKK Vislon®

Produkty YKK możesz znaleźć we wszystkich branżach przemysłu. YKK produkuje szeroki asortyment zamków, guzików, klamr i dodatków do zapinania, które znane są na całym świecie ze względu na wysoką jakość i długą żywotność. Jesteśmy dumni z tego, że wykorzystujemy wyłącznie zamki i klamry marki YKK w całej naszej odzieży. 

Fair Wear

Firma stara się zapewniać sprawiedliwe i bezpieczne warunki pracy we wszystkich fabrykach, w których produkowane są jej produkty. W celu systematycznej poprawy warunków pracy w całym łańcuchu dostaw, marka dołączyła do Fair Wear Foundation.