info@sanasport.pl Odpowiemy w ciągu 24 godzin

Osprey Tempest 30 III

Damski plecak na wędrówki

Wybierz swój rozmiar Jak wybrać?

We wtorek 7. 2. u ciebie

W tym rozmiarze mamy już tylko 1 sztukę. Teraz albo nigdy.

592,20 zł 809,12 zł zaoszczędzisz 216,00 zł -27 %
  • Ten produkt ma darmowy transport
  • icon-Created with Sketch. Możesz zwrócić produkt w ciągu 30 dni

Osprey

10012023OSP.01

Najnowsza generacja kultowego damskiego plecaka Tempest firmy Osprey. Tempest 30 posiada wygodny, wentylowany system pleców AirscapeTM pokryty wytrzymałą siatką. Jeśli wybierasz się na wyprawę trekkingową z kijki trekkingowe, docenisz unikalny system Stow-on-the-Go System™ umożliwiający przymocowanie kijków do plecaka. Wystarczy przełożyć kijki przez dwie elastyczne pętle - jedna pętla znajduje się na plecaku, a druga na pasku na ramię - i tak samo i równie łatwo i szybko usunąć je ponownie. Elastyczna kieszeń na lewym pasku na ramię na telefon komórkowy lub inne niezbędne rzeczy. Plecak jest kompatybilny z workiem na wodę, dla którego przestrzeń między plecami Możliwość zamocowania dwóch toporków, mocowanie kasku typu lid-lock, przednia elastyczna kieszeń z klamrą, boczne paski kompresyjne, kieszeń na gogle z materiału antypoślizgowego. okulary ochronne odporne na zarysowania. bezfreonowa, wykonana z naciskiem na zrównoważone zasoby, port ze sznurkiem ściągającym pod górną pokrywą z kieszenią.

Parametry

Sport Outdoor / Turystyka
Sezon 2021 Q1
Rodzaj torby Plecak
Objętość torby/plecaka 30-39 litrów
Wykorzystanie torby/plecaka Turystyczne i na wyprawy
Technologia Bluesign® , InsideOut™ Compression , Stow-on-the-Go System™ , AirScape™

Bluesign®

Jest to nowy standard bezpieczeństwa i ochrony zdrowia oraz środowiska w produkcji tekstyliów. Ekologiczny Bluesign® Standard powstał w odpowiedzi na surowe przepisy i rosnące zapotrzebowanie na przyjazne dla środowiska wyroby tekstylne nie stwarzające żadnych zagrożeń dla zdrowia i maksymalnie oszczędzają zasoby naturalne. Oznakowanie bluesign® na wyrobach tekstylnych gwarantuje połączenie minimalnego wpływu na środowisko z wysoką funkcjonalnością, jakością, nowoczesnym wzornictwem i komfortem.

InsideOut™ Compression

Funkcja kompresji podtrzymująca obciążenie – boczne pasy kompresyjne możesz zostawić pod kieszenią dla lepszej kompresji plecaka, lub przeciągnąć je przez kieszeń, aby zabezpieczyć zawartość kieszeni (np. butelki).

Stow-on-the-Go System™

Unikalny system mocowania kijków na plecaku. Z łatwością zamocujesz kijki za pomocą dwóch elastycznych pętelek – jedna pętelka znajduje się na plecaku, a druga na pasie ramiennym – tak samo łatwo i szybko możesz je ponownie wyjąć.

AirScape™

Znakomicie oddychający, niezwykle miękki i maksymalnie stabilny system nośny AirScape™ zapewni doskonałą wentylację i pełną elastyczność podczas ruchu bez żadnych ograniczeń. Zapewnia wysoką stabilność dzięki trzymaniu obciążenia plecaka bliżej pleców. Panel tylny wyposażony jest w piankowe wypustki zapewniające dostateczną termoregulację, jest wygodny i świetnie leży. Odpowiedni do codziennych i wymagających aktywności fizycznych.