info@sanasport.pl Odpowiemy w ciągu 24 godzin

Relax Happy

Dziecięce skarpety narciarskie

Warianty kolorystyczne

Wybierz swój rozmiar Jak wybrać?

Dostępność towaru
najpierw wybierz rozmiar
33,04 zł 38,88 zł zaoszczędzisz 5,00 zł -15 %
  • icon-Created with Sketch. Możesz zwrócić i wymienić produkt do 30 dni

Relax

RSO35C

Relax HAPPY są miękkie i wyróżniają się ciepłem dzięki miękkiej tkaninie TERRY, która zatrzymuje ciepło w tzw. kieszeniach powietrznych. Wygodne elastyczne obszycie FLEXI GRIP sprawia, że skarpeta pewnie trzyma się na stopie nawet wtedy, gdy intensywny, energiczny ruch. Wzmocnienie w obszarze pięty i palców SOLE PAD wykonane z poliamidu gwarantuje trwałość i długi okres użytkowania skarpety. Zabawny wzór spodoba się i podniesie na duchu każdego małego narciarza.
Skład: 67% akryl 32% poliamid 1% elastan

Parametry

Sport Narciarstwo zjazdowe , Skialpinizm
Sezon 2021 Q3
Rodzaj skarpet Podkolanówki
Technologia Relax Ergo Fit , Relax Flexi Grip , Relax Wrap-X , Relax Flat Seam , Relax Sole Pad , Relax Terry

Relax Ergo Fit

Ergonomiczny design ERGO FIT o dokładnym stosunku elastycznego materiału dopasuje się do indywidualnego kształtu każdej stopy, umożliwia skarpetom mocne opięcie, dzięki czemu doskonale leżą na stopie. Nowoczesna ergonomiczna konstrukcja zwiększa wydajność skarpetek. 

Relax Flexi Grip

Komfortowy elastyczny brzeg o wysokiej rozpiętości FLEXI GRIP stabilnie trzyma skarpetę na cholewce. Niemal wzywa mięśnie stopy do swobodnego i jednocześnie pewnego ruchu.

Relax Wrap-X

Dzięki wzmocnionej konstrukcji i zastosowaniu trwałych materiałów we wrażliwej strefie ścięgna Achillesa, stworzyliśmy ochronę dla jednej z najbardziej podatnych na obrażenia części stopy. 

Relax Flat Seam

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii produkcji skarpet osiągnęliśmy wyjątkowy komfort. Aby zapobiec nieprzyjemnym odciskom stosujemy metodę ekstra płaskiego szwu, która wyraźnie zmniejsza ryzyko powstawania odcisków podczas intensywnego wysiłku. 

Relax Sole Pad

Pięta i palce zasługują na specjalne traktowanie. Odporny polipropylen z miękką wyściółką w eksponowanych częściach stopy optymalizuje właściwości termoregulacyjne i zapewnia doskonałą ochronę stopy przed odciskami przy nadmiernym fizycznym obciążeniu. 

Relax Terry

Skarpety dziecięce muszą zawierać w sobie to, co najlepsze w skarpetach dla dorosłych, a jednocześnie respektować fakt, że będą nosić je właśnie dzieci, które jeszcze nie potrafią dobrze odczuwać termoregulacji. Dlatego wolimy ubierać je w bardziej ogrzewającą odzież. Wzięliśmy pod uwagę tę okoliczność i przy produkcji skarpet dla dzieci i juniorów zastosowaliśmy bardzo komfortowy materiał TERRY z podniesionymi i niewyciętymi elastycznymi pasami wytwarzającymi tzw. kieszenie powietrzne, dzięki czemu utrzymują stopy małego narciarza w przyjemnym cieple.