info@sanasport.pl Odpowiemy w ciągu 24 godzin
Skarpetki Relax Thunder

Relax Thunder

Produkt nie jest w ofercie
popatrz na podobne towary
33,21 zł 39,06 zł zaoszczędzisz 5,00 zł -15 %

Relax

RSO36B

Parametry

Sport Outdoor / Turystyka , Wolny czas
Rodzaj skarpet Podkolanówki
Technologia Wełna merino , Relax Sole Pad , Relax G-Force

Wełna merino

Wełna merino pochodzi od specjalnego gatunku owiec żyjących w chłodnych rejonach. Odzież wykonana z tego materiału jest bardzo przyjemna w dotyku i nie powoduje uczucia drapania. Struktura włókna oraz technologia tkania tworzą więcej „kieszeni powietrznych“, zapewniając tym samym komfort termiczny użytkownikowi. Kieszenie utrzymują ciepło powietrza na ciele, tworząc bardzo skuteczną izolację. Merino neutralizuje pot, naturalnie eliminuje zapachy, jest odporna na zanieczyszczenia i posiada właściwości samoczyszczące. Włókna są zdolne do wchłaniania dużej ilości wilgoci, utrzymując jednocześnie powierzchnię suchą i ciepłą. Do bezsprzecznych zalet należy wysoki stopień izolacji, doskonała oddychalność, zdolność odprowadzania wilgoci z powierzchni skóry oraz ochrona UV. Dzięki naturalnym i degradowalnym składnikom odzież z wełny merino jest odpowiednia dla alergików i astmatyków. 

Relax Sole Pad

Pięta i palce zasługują na specjalne traktowanie. Odporny polipropylen z miękką wyściółką w eksponowanych częściach stopy optymalizuje właściwości termoregulacyjne i zapewnia doskonałą ochronę stopy przed odciskami przy nadmiernym fizycznym obciążeniu. 

Relax G-Force

Kość goleniowa w butach narciarskich jest wystawiona na największe obciążenie. Z każdym łukiem ciśnienie zmienia się od największego do najmniejszego. Precyzyjnie umieszczona wzmocniona ochrona G-FORCE została opracowana na podstawie znajomości sił oddziaływujących w eksponowanych częściach kości goleniowej. Konstrukcja ochrony rekuperuje energię, wspiera stabilność i efektywność. 

6 powodów, aby kupić od nas

Więcej o nas »
  • why-Created with Sketch. Autoryzowana sprzedaż 134 TOP marek
  • why-Created with Sketch. Wyposażenie do 21 różnych sportów
  • why-Created with Sketch. Transport DARMOWY powyżej 390 zł
  • why-Created with Sketch. Prezent za Twój zakup powyżej 1 000 zł
  • why-Created with Sketch. Wybór z 21871 produktów, 6930 na magazynie
  • calendarCreated with Sketch. Możesz zwrócić i wymienić towar do 30 dni