info@sanasport.pl Odpowiemy w ciągu 24 godzin

Silva Čelovka Cross Trail 7R Default

W magazynie
Dostawa 3-5 dni roboczych

Mamy już tylko 2 sztuki. Będzie jeden Twój?

585,11 zł 650,12 zł zaoszczędzisz 65,00 zł -10 %
  • Ten produkt ma darmowy transport
  • icon-Created with Sketch. Możesz zwrócić i wymienić produkt do 30 dni

Silva

37995

NOWOŚĆ! Wielofunkcyjna, bardzo długowieczna latarka czołowa z systemem przecieków Flow Light™, którego stożek świetlny automatycznie rozszerza się po przechyleniu, umożliwiając szybsze i wygodniejsze dotarcie do wnętrza. bliskich i średnich odległościach. Oczywiście, czołówka jest również wyposażona w system Intelligent Light™ i osiąga imponującą długość stożka 140 metrów oraz strumień świetlny 600 lumenów. Kompaktowy i wytrzymały akumulator USB-C 2,0Ah i wadze 102 g. Możliwość włączania i wyłączania w rękawicach dzięki dużemu przyciskowi. Mocna latarka czołowa do ćwiczeń. Doskonały stosunek wydajności do ceny.

Światło przepływu™.
Inteligentne światło™
2x dioda LED o dużej mocy
Strumień świetlny 600 lumenów
Zasięg 140 m
Czas świecenia w temperaturze +20°C: 2,5 h (najwyższy) / 13 h (tryb oszczędzania energii)
Bateria o pojemności 2,0 Ah
4 tryby świecenia
Wodoodporność: IPX5
Ładowanie przez USB-C
ergonomiczny pałąk na głowę
uchwyty do rowerów i kasków
wskaźnik niskiego poziomu baterii
waga czołówki: 78g
Masa akumulatora 2.0Ah: 102g

Parametry

Sport Bieg , Outdoor / Turystyka
Sezon 2021 Q3
Pochodzenie Akumulator do ponownego ładowania
Rodzaj produktu – oświetlenie Czołówka
Technologia Flow Light , Intelligent Light

Flow Light

SILVA Flow Light to pomysłowa funkcja, która umożliwia korzystanie z wielu wersji SILVA Intelligent Light® w tej samej latarce czołowej. Opracowany z myślą o uprawianiu różnych dyscyplin sportu, umożliwia płynne dostosowanie obrazu świetlnego do różnych aktywności poprzez proste przechylenie lampki w górę lub w dół. Wiązka światła skierowana w dół jest powiększona i zoptymalizowana pod kątem pracy przy mniejszych prędkościach. Gdy patrzy się przed siebie, wiązka światła wydłuża się i jest optymalna dla większych prędkości.

Intelligent Light

Technologia Silva Intelligent Light® zapewnia optymalną dystrybucję światła. Łączy w sobie szeroki stożek świetlny i intensywne światło punktowe. Dzięki temu użytkownik ma doskonałe widzenie peryferyjne, a jednocześnie dobrze widzi zarówno bezpośrednio przed sobą, jak i w oddali. Dzięki temu nie trzeba tak często poruszać głową. Człowiek ma większą pewność siebie i równowagę podczas poruszania się w terenie i może być jeszcze szybszy.