info@sanasport.pl Odpowiemy w ciągu 24 godzin

Skinners Kids 2.0 Lagoon

Buty skarpetkowe dla dzieci

Warianty kolorystyczne

Wybierz swój rozmiar Jak wybrać?

Dostępność towaru
najpierw wybierz rozmiar
229,00 zł
  • icon-Created with Sketch. Możesz zwrócić i wymienić produkt do 30 dni

Skinners

SKNRK2LAG

Nowy model Skinners 2.0 dla dzieci docenią wszyscy mali poszukiwacze przygód, których czas wypełniają gry, zabawy i ciągły ruch. Nowa generacja butów skarpetkowych Skinners 2.0 to innowacyjne, wielofunkcyjne obuwie, które uwzględnia kształt stopy dziecka i jego naturalne potrzeby. Podczas chodzenia, biegania, uprawiania sportu i innych czynności aktywuje nerwy i ścięgna w stopach, zapewniając intensywne doznania ruchowe.

W porównaniu do swojego poprzednika, Skinners 2.0 ma wyjmowaną wkładkę, która zapewnia lepsze odprowadzanie wilgoci. Dzięki zastosowaniu wysokiej jakości materiałów, buty Skinners 2.0 są jeszcze bardziej oddychające dla dzieci, a w połączeniu z wkładką zapobiegają powstawaniu nieprzyjemnych zapachów. Możesz wybrać jeden z czterech kolorów inspirowanych naturą i zabawą: różowy, laguna, mech i kamień... Który z nich najbardziej podoba się Twoim dzieciom?

Aby zapewnić długą wytrzymałość na setki kilometrów, elastyczność i lekkość, opracowano i opatentowano specjalną technologię. Łączy w sobie swobodę i wygodę skarpetek z niezbędną ochroną obuwia w jednym produkcie. Wytrzymały materiał wykonany ze szwedzkich polimerów, technologia bez użycia klejów oraz trójwarstwowa, elastyczna dzianina zapewniają maksymalny komfort i ochronę. Skinnery są produkowane w Republice Czeskiej z materiałów najwyższej jakości i poddawane szczegółowej kontroli.

Jeden but, nieskończone możliwości!

Gry, wycieczki, ćwiczenia, biwakowanie, sporty wodne, podróże... Skórzane buty mogą zastąpić kilka rodzajów obuwia, więc nie trzeba się zastanawiać, czy spakować sandały, klapki czy trampki. Skórzaki zapakowane w dwie rolki mieszczą się w każdym bagażu i prawie nic nie ważą. A jeśli się zabrudzą? Wystarczy wrzucić je do pralki!

Gdzie się udać ze Skinnerami?

Na wsi

Ze Skinnerami spacer znaną leśną ścieżką i odkrywanie nowych miejsc nabiera zupełnie nowego wymiaru. Dzięki temu, że Twoje maluchy będą czuły każdy krok, będąc jednocześnie chronione, sam spacer stanie się przeżyciem. Po ciężkiej wędrówce będą służyć jako obuwie zapasowe, w którym zmęczone stopy będą mogły odpocząć.

W drodze

Nie zapomnij spakować dzieciom kaloszy, gdy będziecie razem odkrywać świat... Nie muszą ich zdejmować na lotniskach, a w porównaniu z twardymi butami zapewniają im prawdziwy komfort podczas długich podróży.

Na wycieczki z rodziną i przyjaciółmi

Wspomniana wcześniej zgodność i kompaktowość ułatwiają wybór odpowiednich butów na piesze i rowerowe wycieczki z rodziną i przyjaciółmi. Szybkie zakładanie i natychmiastowa gotowość do działania sprawiają, że Skinnery są idealnym partnerem do wszelkich psot.

Na siłownię

Skórki antypoślizgowe zapewnią maksymalną stabilność i przyczepność na każdej macie, więc przydadzą się na małpich drążkach i podczas innych zabaw z udziałem dzieci.

Parametry

Sport Bieg , Outdoor / Turystyka , Fitness / CrossFit , Wolny czas
Sezon 2022 Q1
Modyfikacja obuwia Przewiewna