info@sanasport.pl Odpowiemy w ciągu 24 godzin
Spodnie The North Face Men's Resolve Trousers

The North Face Men's Resolve Trousers

Produkt nie jest w ofercie
popatrz na podobne towary
319,83 zł 426,44 zł zaoszczędzisz 106,00 zł -25 %

The North Face

NF00AFYUJK3

Parametry

Sport Outdoor / Turystyka
Sezon 2019 Q3
Pora roku Całoroczne
Właściwość odzieży Luźne
Długość nogawek Długie
Technologia DWR , DryVent™

DWR

Skrót pochodzi od Durable Water Repellency (trwale odpychający wodę). To trwała impregnacja zapewniająca wodoodporność. Dzięki niej materiały zewnętrzne nie absorbują wilgoci. Jest stosowana zarówno w odzieży polarowej, jak i nieprzemakającej oraz w produkcji namiotów. Jej efektywność jednak stopniowo zmniejsza się na skutek wielokrotnego prania.

DryVent™

Tkaniny DryVent ™ są zaprojektowane tak, aby były w pełni wodoodporne, wiatroszczelne i oddychające. Zewnętrzna strona tkaniny jest zabezpieczona obróbką hydrofobową (DWR), która pomaga tworzyć kropelki i odpycha wodę z powierzchni. Każda wielowarstwowa tkanina jest zaprojektowana tak, aby umożliwiać przepływ pary wodnej od wewnątrz na zewnątrz.
Tkaniny DryVent ™ są zaprojektowane w rożnych gramaturach, teksturach i charakterystykach wydajnościowych, które umożliwiają nam zapewnienie maksymalnej ochrony, wydajności i komfortu użytkownikom w całym zakresie naszych produktów przeznaczonych dla osób prowadzących aktywny styl życia.
Cała odzież i akcesoria  DryVent ™ są całkowicie szczelne i zaprojektowane ze specjalnymi funkcjami odpowiednimi do specyficznych potrzeb użytkowników oraz warunków.