info@sanasport.pl Odpowiemy w ciągu 24 godzin

Odzież sportowa doskonale odprowadzająca pot

16. 01. 2024
Under Armour jest jedną z pierwszych marek, które zajęły się rozwojem funkcjonalnej odzieży sportowej. Zanim zaczęli współpracować z uniwersyteckimi drużynami sportowymi, wielu nie wierzyło w efekt funkcjonalnej bielizny. Jednak wyniki mówiły same za siebie, a poprawa wydajności była tak znacząca, że profesjonalni sportowcy i różne agencje rządowe zaczęły domagać się funkcjonalnej odzieży.
Odzież sportowa doskonale odprowadzająca pot


Odzież Under Armour zawsze dba o Ciebie

Doskonałe odprowadzanie potu, niekończący się komfort i nieprzerwana wydajność - to właśnie oznacza marka Under Armour. Dzięki swojej renomie szybko dołączyła do światowej elity i oprócz doskonałej funkcjonalności zaczęła pracować nad wizualną stroną swoich produktów. Obrała słuszną drogę, dzięki czemu idealnie dopasowane spodnie, szorty, kurtki, bluzy i t-shirty w większości przypadków ozdobione są po prostu logo marki, co z pewnością spodoba się zwłaszcza miłośnikom prostego, sportowego stylu.

Najnowsza kolekcja od Under Armour skupia się na odzieży, która będzie wykorzystywana głównie w mroźnym okresie zimowym. Bałwanom i lodowym freakom (tym, którzy imrvére wbijają kosę) spodoba się również jesienią i wczesną wiosną, kiedy będzie im przyjemnie ciepło.

under armour

Dzięki funkcjonalnym właściwościom, wszystkie warstwy odzieży szybko odprowadzają pot, co przyczynia się do większego komfortu noszenia oraz zmniejsza ryzyko podrażnień i otarć skóry. Odpowiednie ułożenie warstw zadba z kolei o lepszą termoregulację, zapobiegając nadmiernemu poceniu się, a jednocześnie nie pozwalając ciału marznąć.

Kurtki ocieplane przydają się podczas treningów, gdy temperatury spadają znacznie poniżej zera, a dzięki stylowemu wyglądowi zapewnią ciepło także w drodze do pracy. Niedawno Under Armour odważył się również na rozwój i produkcję butów sportowych, dzięki czemu możesz dopasować się od czubka głowy do palców u stóp w jednej marce.


KOLEKCJA ZIMA 2024
Bomba
cenowa
Akcja zniknie za
0:13:42:38
Kari Traa Maiken Tee
-67 % Koszulka damska Kari Traa Maiken Tee
63,99 zł 194,38 zł
już tylko 4 szt w tej cenie
  • Visa
  • Master Card
  • Maestro
  • Gopay