info@sanasport.pl Odpowiemy w ciągu 24 godzin

POC chroni przed zimnem i urazami

08. 01. 2024
Ryzyko kontuzji podczas uprawiania sportów zimowych jest znacznie wyższe niż latem. Do Ciebie należy próba zminimalizowania tego niebezpieczeństwa poprzez noszenie odpowiedniego sprzętu i niepodejmowanie większego ryzyka niż jest to zdrowe. Odpowiedni kask, gogle, ochraniacz kręgosłupa i ciepła odzież są niezbędne podczas jazdy na nartach na stoku i poza nim.
POC chroni przed zimnem i urazami

Stylowa odzież i sprzęt ochronny


Nawet jeśli jesteś doskonałym narciarzem lub snowboardzistą, który jest w stanie sprostać każdemu wyzwaniu, nie zawsze możesz kontrolować wszystkie czynniki środowiskowe. Na stoku łatwo jest wpaść na niedoświadczonych początkujących, a oni mogą łatwo wpaść na ciebie. Może również dojść do sytuacji, w której źle ocenisz trasę podczas nagłego manewru wymijania i wszystko pójdzie nie tak.

Potrzeba ochrony ciała wzrasta, gdy przestajesz cieszyć się normalnymi stokami i udajesz się do snowparku lub otwartego terenu. Po pierwsze, ważne jest, aby przestrzegać lokalnych zasad, po drugie, należy nosić sprzęt ochronny, aby zmniejszyć ryzyko poważnych obrażeń w przypadku nieudanego triku lub uderzenia w słup/drzewo.

helmy a brýle

Kaski i ochraniacze POC są wykonane z najnowocześniejszych materiałów, które nie ograniczają zakresu ruchu, a jednocześnie robią dla ciebie najwięcej w razie wypadku. Ich twarda skorupa w zabawny sposób zapobiega pękaniu kości.


Odpowiednie gogle narciarskie zapewniają szeroką widoczność, dobrze pasują do kasku, a ich wysokiej jakości soczewki wydobywają ważne kontury na śniegu. Soczewki toryczne i inne technologie nie zniekształcają widzenia i poprawiają widoczność w przejściach między zacienionymi obszarami a obszarami, w które uderzają promienie słoneczne.

oblečení

Ciepła kurtka i ocieplane spodnie to konieczność; w górach pogoda zmienia się co pięć minut, więc dla bezpieczeństwa potrzebujesz odzieży, na której możesz polegać nawet podczas burzy śnieżnej.

Dawno minęły czasy, kiedy trzeba było wybierać między niebiańskim bezpieczeństwem a piekielnym stylem. Wszystkie produkty POC pasują do każdego stroju. Mają minimalistyczny design i wyglądają fantastycznie. Lepiej powiedzieć = wyglądają super! Oceń sam.

SPRZĘT ZIMOWY POC

Kilka słów o marce

Firma POC została założona w 2005 roku w Szwecji w celu opracowania wygodnych i bezpiecznych kasków i ochraniaczy do sportów szybkościowych. Tak więc ich portfolio obejmuje głównie jazdę na rowerze oraz jazdę na stokach i poza nimi. Marka szczyci się minimalistycznym designem, który zawsze uzupełnia precyzyjnie wykonane logo. Oprócz kasków i ochraniaczy całego ciała, można również kupić okulary narciarskie i przeciwsłoneczne POC. Aby przyozdobić się marką od stóp do głów, znajdziesz również przystojne koszulki, bluzy, kurtki, spodnie i szorty.

W najlepszym wypadku nigdy nie użyjesz sprzętu ochronnego POC, ale dobrze jest być przygotowanym na wszystko.


WSZYSTKO OD POC
Bomba
cenowa
Akcja zniknie za
0:14:44:29
Kari Traa Maiken Tee
-67 % Koszulka damska Kari Traa Maiken Tee
63,99 zł 194,38 zł
już tylko 4 szt w tej cenie
  • Visa
  • Master Card
  • Maestro
  • Gopay