info@sanasport.pl Odpowiemy w ciągu 24 godzin

Sezon letni wymaga oddychającej odzieży

01. 06. 2023
Na zewnątrz jest pięknie, szkoda siedzieć w domu za piecem i nie skorzystać z okazji, by pooddychać świeżym powietrzem. Ale letnia pogoda ma swoje pułapki i nie jest dobrym pomysłem lekceważenie ciepłej pogody. Aby zapoznać się z kilkoma wskazówkami dotyczącymi oddychającej odzieży letniej i innego bardzo potrzebnego sprzętu, zapoznaj się z naszym artykułem.
Sezon letni wymaga oddychającej odzieży

Nakładanie kremu z filtrem przeciwsłonecznym to podstawa, ale istnieje znacznie więcej opcji ochrony przed szkodliwymi promieniami i parną pogodą. Lekkie i oddychające materiały są uzupełnione technologiami chłodzącymi i regulacjami zapewniającymi szybkie odprowadzanie potu.

Coś na głowę

Niezależnie od tego, czy wybierasz się na wakacje, cieszysz się muzyką na festiwalu muzycznym, czy po prostu wędrujesz po górach, czapka z daszkiem jest świetnym modnym dodatkiem, a dodatkowo chroni głowę przed bezpośrednim działaniem promieni słonecznych. Dzięki opaskom przeciwpotnym, które często znajdują się wewnątrz obwodu czapki, pot nie spływa do oczu. Po prostu win-win.

Opaski

Nie lubisz nosić czapki? Wypróbuj lekkie i oddychające opaski. Twoja głowa może swobodnie parować, a pozostałe krople potu pozostają w opasce. To świetny partner podczas wędrówek i uprawiania sportu.

Chronię swoją głowę


sluneční brýle


Mrużyć oczy czy nie mrużyć?

Nie marszcz brwi z powodu słońca, o wiele bardziej komfortowo czujesz się z uśmiechem i okularami przeciwsłonecznymi na oczach. Gogle z soczewkami polaryzacyjnymi chronią oczy przed promieniami UV, redukują niechciane odblaski, a dzięki specjalnej obróbce poprawiają kontrast i czytanie w terenie w zacienionych częściach przygód.

Poszukam okularów


Technologia koszulki

Oddychające materiały są bezcenne latem. Gdy tylko wyjdziesz na słońce w nieszczelnej koszulce, kropelki potu spłyną z ciebie w ciągu kilku sekund. Z drugiej strony, odpowiedni materiał zapewni ci suchość nawet podczas ruchu. Niektóre technologie nawet aktywnie chłodzą ciało, co czyni je idealnym letnim strojem.
Na pierwszy rzut oka letnie koszulki i podkoszulki można rozpoznać po perforacjach po bokach i pod pachami, a nawet na plecach. Oprócz doskonałych materiałów wykonanych z włókien technicznych, warto wziąć pod uwagę również włókna naturalne, w przypadku odzieży sportowej jest to głównie wełna merino.

Niech oddycha!


kraťasy

Pokaż światu swoje nogi

Szorty to nieodzowny letni klasyk, ale czasami może być w nich dość gorąco. I dosłownie, jeśli czujesz się w nich jak w skafandrze kosmicznym, zdecydowanie nie zakładaj ich na dłuższe piesze wycieczki.
Nawet spodenki sportowe mogą napotkać chłodne rozpryski lub perforacje podczas produkcji. Materiały są zwykle bardziej wytrzymałe niż koszulki z oczywistych powodów, ale oddychalność pozostaje na podobnym poziomie. To samo dotyczy spódniczek.
W zdecydowanej większości przypadków spódnice i sukienki (a czasami szorty) zaprojektowane do uprawiania sportu mają wszytą część, która pozwala na brak bielizny. Jeśli nie mają tego elementu, można je połączyć z legginsami.

Założę szorty

Noszę raczej spódnice


Dla szczęśliwych stóp

Dzięki wysoce oddychającym skarpetom Twoje stopy nie będą się niepotrzebnie pocić, chroniąc Cię przed pęcherzami i otarciami latem! Specjalne skarpetki są szczególnie odpowiednie do uprawiania sportu, ale zapewnią również zadowolenie podczas codziennych czynności.
Antybakteryjna obróbka neutralizuje nieprzyjemne zapachy i utrzymuje stopy w świeżości.

Stopy w komforcie


plavky

Nie jesteś pewien co do wyboru stroju kąpielowego?

Wybierz sportowe modele, a będziesz mieć pewność, że będą Ci dobrze służyć w przyszłym sezonie. Wytrzymałe i elastyczne materiały zapewniają komfort w wodzie i na suchym lądzie. Naturalne baseny i parki wodne zachęcają do ochłody, a uciążliwe jest, gdy coś gdzieś drapie lub uciska.

Zamierzam wskoczyć w mój strój kąpielowy


Zabieraj go ze sobą wszędzie

Trwałe butelki i torby nawadniające są niezaprzeczalną częścią letniej zabawy sportowej. Materiały, z których wykonane są te pojemniki, są wolne od BPA (tj. bisfenolu A), więc nie śmierdzą, a napój z nich smakuje po prostu dobrze.
Zalecamy napełnianie worków i butelek z węższą szyjką wyłącznie wodą - ze względu na gorsze czyszczenie. Raz na jakiś czas lub jeśli wolisz aromatyzować swoją wodę, butelkę należy odpowiednio wyczyścić detergentem lub tabletkami czyszczącymi.
Mając butelkę pod ręką lub z torbą na plecach, możesz stale uzupełniać płyny podczas aktywności i utrzymywać ciało nawodnione i pełne energii.

Wyślij mi butelkę

Wolę torbę


Nic nie pasuje?

Sprawdź naszą pełną ofertę letniego sprzętu dla aktywnych.

Wszystko na lato
Bomba
cenowa
Akcja zniknie za
10:13:51:55
Sensor Cyklo Stars dámský dres kr.rukáv fialová
-60 % Koszulka rowerowa Sensor Cyklo Stars
107,99 zł 269,05 zł
już tylko 6 szt w tej cenie