info@sanasport.pl Odpowiemy w ciągu 24 godzin

Test i recenzja spodni outdoorowych Progress Genius

15. 11. 2023
Męskie spodnie outdoorowe Progress Genius to wszechstronne spodnie outdoorowe wykonane z lekkiego, wysoce rozciągliwego, oddychającego i szybkoschnącego materiału odpornego na ścieranie. Spodnie mają wykończenie odporne na wiatr i wodę, wygodne dopasowanie, wstępnie ukształtowane kolana dla lepszej swobody ruchów, dwie praktyczne kieszenie z przodu i kieszeń boczną. Co potrafią i jak nam się spodobały?
Test i recenzja spodni outdoorowych Progress Genius

UŻYTKOWANIE

Spodnie Progress Genius zostały opracowane do użytku podczas uprawiania sportu, a ich cechy najlepiej sprawdzają się podczas wędrówek na świeżym powietrzu i wspinaczki narciarskiej.

SZCZEGÓŁOWY OPIS W PIGUŁCE

Na pierwszy rzut oka sportowe spodnie turystyczne, które są gotowe do ruchu i marszu bez ograniczeń. Wygodne w pasie, elastyczne i przyjemne w dotyku.

KIESZENIE

Spodnie mają dwie praktyczne kieszenie z przodu i jedną kieszeń na prawym udzie. Wszystkie kieszenie są zapinane na zamek błyskawiczny. Kieszenie posiadają siateczkową podszewkę, dzięki czemu nie ograniczają wentylacji. Osobiście przesunąłbym nieco bardziej (lub skrócił) kieszeń na udzie, aby przechowywane przedmioty (głównie telefon) nie zsuwały się na kolano.

PAS

Pas jest wygodny i bardzo podobała mi się szeroka talia, dzięki czemu nie ograniczała mnie w żaden sposób. Zapięcie na dwa zatrzaski jest wygodne i szybkie. Szeroka guma jest wygodna i nie wrzyna się w biodra ani brzuch. Elementem projektu jest duże laserowo wycięte logo PROGRESS z tyłu pasa, które działa również jako wentylacja. Talia jest po prostu zaprojektowana do perfekcji!

spodenki

SPODENKI

Krój jest sportowy, ale wygodny i zapewnia nieograniczony ruch. Kolana są wyprofilowane, dzięki czemu spodnie nie wyglądają jak dwie rurki. Zwężają się u dołu, dzięki czemu nigdzie nie podjeżdżają. Zwężenie jest naprawdę wyraźne. Dopóki ich nie założyłem, miałem problemy z podciągnięciem ich na nogi. Zamek błyskawiczny o długości 20 cm na kostkach z wstawionym klinem pomaga uczynić opatrunek wygodniejszym. W ten sposób można naciągnąć nogawki na buty i zabezpieczyć je przed podwijaniem się lub wpadaniem żwiru do butów.

TESTOWANIE

Spodnie zostały przetestowane przez dwóch przewodników górskich i naprawdę dostały lanie. Śmiem twierdzić, że były bardzo dobre. Wspinaczka, spacery, wędrówki, bieganie i podróże. Byliśmy zaskoczeni, jak ten wygodny, lekki i oddychający materiał wytrzymał rygory i obciążenia podczas wspinaczki. Niewiarygodne!


Obojgu nam podobało się również to, że spodnie były w porządku w letnich temperaturach lub przy większej aktywności fizycznej. Wodoodporność jest na równi z DWR. Nie należy więc mylić tych spodni z wodoodpornymi.

WERDYKT TESTERA

Wygodne spodnie turystyczne, które mogą "oddychać" w wyższych temperaturach i nadal czuć się komfortowo. Trwałe. Wygodne w pasie i całkowicie elastyczne. Czy muszę dodawać coś więcej?


KUP PROGRESS GENIUS
Bomba
cenowa
Akcja zniknie za
10:14:35:12
Sensor Cyklo Stars dámský dres kr.rukáv fialová
-60 % Koszulka rowerowa Sensor Cyklo Stars
107,99 zł 269,05 zł
już tylko 6 szt w tej cenie